Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ez az összeálli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez az összeállitás? Azt szeretném elérni, h én legyek neki az est fénypontja.

Figyelt kérdés
fekete, térdig érő szoknya, hozzá vmi mintás hullahopp, hosszu, fekete csizma, felsőnek pedig egy 2 részes póló. egy ujjatlan, kicsit merészebb dekoltázzsal, de nem k.rvás egyáltalán, rá pedig egy kardigánféle, szőrmével a nyaka körül, és meg lehet kötni. ezt gondoltam felhuzni az ujévi bulira. meg persze, piros körmök, élénkebb smink, csillámokkal. a hajamat ma fogom befesteni, holnap pedig a fodrász frizurát készit, és kivasalja. a barátom meg azt mondta, h ő nem megy egy k.rvával. nem lenne egyáltalán k.rvás, sztem, csak neki akarok szép lenni. 19, l
2009. dec. 30. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Neki akarsz tetszeni? Akkor ne ezt vedd fel.Mint mondta,szerinte ez kurv.ás,akkor ha tényleg neki akarsz szép lenni,akkor ki kell találnod mást.Ha nem érdekel a véleménye és így érzed jól magad,akkor menj így,de ne csodálkozz,ha ő nem lesz elájulva tőled.
2009. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Üdv! Nem hiszem, hogy buliba illene egy hullahopp karika, vagy micsoda :D Kicsit szolidabban kellene felöltöznöd. A sminkkel nincs bajom, de azt sem kell túlzásba vinni. Csillám is mehet a pofidra.


Ez csak az én véleményem, kíváncsi vagyok a többiek válaszára.

2009. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
harisnyanadrágra gondoltam. vagy nalatok h mondjak?? :)
2009. dec. 30. 16:14
 4/19 A kérdező kommentje:
de ha ugy öltöznék, ahogy neki tetszik, akkor mehetnék apácaruhában, vagy szabadidőruhaban. :S
2009. dec. 30. 16:15
 5/19 anonim ***** válasza:

"csak neki akarok szép lenni"


Akkor bizony vagy szabadidő vagy apáca ruha.


Ha csinos akarsz lenni,mert amúgy tetszeni szeretnél másoknak is,akkor maradhat a ruha,csak a pasid lesz durcás.Ez van.

2009. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de akkor nem értem. mit csinaljak?? nem akarom, h másokat nézzen.
2009. dec. 30. 16:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kitalálni valami konszolidáltabbat? Esetleg nadrág egy csinos,nem túl mély kivágott felsővel?Kedvenc színedben? A pasid nem akarja,hogy mindenki téged bámuljon és lotyós legyél.Akkor tegyél a kedvére és csinos legyél,de ne kihívó.Én ezt tenném.
2009. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem k.rvás, sőt, nagyon szupi összeállítás, ha így magam elé képzelem. A barátodat hagyd otthon, ha ilyen baja van. Már nem azért, de hogyha tényleg szeretne, akkor bárhogy szép lennél neki. Na persze vannak határok, de azért nem kell már egy kis csillámtól becsavarodni. Lehet, hogy fél a mély dekoltázstól, hogy nem tud uralkodni magán:D

Figyelned kell arra viszont, hogy ha a hajad szőke vagy szőkésbarna, akkor megy hozzá a sötét szín. Nekem szőkésbarna hajam van, és remekül megy hozzá a fekete dzseki, mert ellensúlyban vannak. A barátnőmnek fekete haja van, neki inkább a fehér áll jól. Szóval, ha szőke-szőkésbarna vagy, akkor semmi kifogásom az összeállítással, de ha barna, vagy fekete vagy akkor érdemesebb valami világos színt választanod.

A körömnek én a pirosat már túl merésznak találnám, legyen inkább kicsit sötétebb vörös legyen. Akkor jó lesz. Sok sikert;)


u.i: nem lehet azzal a szőrmével vmit csinálni? XD

2009. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
na meg a hullahoppal
2009. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
világos szőke a hajam, ma festem be. emigy kicsit sötétebb szőke. amugy nem lehet, mert oda van varrva. és igen, fekete az egész. nem tom, h mivel van baja, mert nem is miniszoknya, hanem kb. térdig ér.
2009. dec. 30. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!