Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki azt mondja, hogy nem (csak) a külső számít, hanem a belső értékek, holott a valóságban meg nagyon nem így működik?

Figyelt kérdés

Sokszor van itt fent ilyen kérdés és mindig az a válasz, hogy nem számít,vagy nem annyira, sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok,saját tapasztalataim szerint meg ha nem vagy jóképű, vagy csak szimplán feltűnő valamiben,akkor a jobb (külső és belső értelemben) nők soha nem figyelnek fel rád. (más kérdés, hogy ha már megismertek, szabad az út)

Mi akkor az igazság? Mindenki azt mondja,amit az emberek hallani szeretnének, vagy tényleg így van?


2008. dec. 1. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha ronda vagy, és tudod ezt magadról, akkor könnyen kihathat a viselkedésedre. Az emberekből a viselkedésüket és a külsejüket látjuk, ez alapján kell ítélni.
2008. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Van erre egy közhely, ami úgy hangzik, hogy: "A külső az, ami megfog, a belső, ami megtart"... Amit nem tartok 100%-osnak, mert szerintem nem lehet ennyire leegyszerűsíteni a vonzódást és a kapcsolatokat, de valami mégis van benne.

Olyan, hogy valaki abszolút ronda, olyan szerintem nincs. Mindenkinek más tetszik. Itt van pl. Csányi Sándor, ki van kiáltva pasi-szexszimbólumnak, és nem értem, hogy miért, mert nekem egyáltalán nem tetszik. De ettől függetlenül millió nőnek meg igen.

Az első válaszolónak abban abszolút igaza van, és ez nőkre, és férfiakra egyaránt érvényes: ha nem vagy jóban magaddal, ha nem fogadod el magad, ha komplexusaid vannak, az látszik. És az már sokkal nagyobb eséllyel tartja távol a lányokat, mint pl. egy elálló fül, vagy valami. A legtöbb nő a magabiztos, céltudatos, határozott, férfias férfiakat szereti (mondom, a legtöbb :), és egy komplexusokkal küzdő pasi nem nagyon nevezhető annak. Azért összességében a férfiak egy fokkal szerencsésebb helyzetben vannak ebből a szempontból, mert nekünk (nőknek) még mindig kevésbé fontos a külső, mint a vizualitásra beállított pasiknak. Persze valamilyen szinten fontos (ez a szint minden egyes nőnél máshol van), de közel sem annyira, mint a pasiknak. Akiknek ráadásul állandóan az orruk elé vannak nyomva a tökéletesre retusált testű modellek.

Egy pasi, ha nem annyira szerencsés külsővel van megáldva, rengeteg dologgal kompenzálhat: izgalmas személyiséggel, jó humorral, intelligenciával, hűséggel... mindet nagyra értékeljük. :) És KISUGÁRZÁS. Ez a titka. Csak tudom, mondani könnyebb, mint csinálni. :)

2008. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Egyet értek a kérdezővel
2008. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem mindenkinek fontos a külső, valamilyen szinten. hazudik aki azt mondja egyáltalán nem számit. Mindig mindenki a szebbet szeretné, a jobbat...

viszont ha van egy gyöyőrű lány aki bunkó paraszt és miegymás...tuti inkább a kevésbé szép kell, de aranyos inteligens vicces...

stb, nem?

2008. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Igen, pont ez jutott még eszembe, hogy nőként is, ha külsőre megtetszik egy pasi, de a második mondata után émelyegni kezdek (mert azt gondolja, neki elég, ha jól néz ki, mellette lehet bunkó/ostoba/beképzelt/figyelmetlen/unalmas/érdektelen... stb.), akkor kell a francnak.

Valamilyen szinten fontos a külső, igen. Olyan szinten, hogy az én saját alsó limitemet meghaladja (legyen egy fokkal szebb az ördögnél :) De ránk, nőkre szerintem sokkal inkább jellemző az a hozzáállás, amit pl. a saját példámmal tudnék a legjobban érzékeltetni. Én a Páromat a neten ismertem meg. Először nyilván csak fotókat láttam, és fotón egyáltalán nem tetszett. De még egy kicsit sem. Nem mondanám, hogy csúnyának láttam, csak egyszerűen nem fogott meg külsőre, távol állt a számomra (akkor) tipikusan "jópasitól". Azért találkoztam Vele, mert miért ne, és annál jobb randim még az életemben nem volt. Szórakoztató volt, rengeteg közös témánk volt, fantasztikus humorral, műveltséggel, EGYÉNISÉGGEL, pontosan tisztában volt azzal, ki Ő és mit akar az élettől, merre tart, milyen úton, stb. Egyetlen szó jutott Róla eszembe: Alfahím. Ő tényleg jóban van magával :) Engem ez fogott meg Benne az első pillanattól. Azóta eltelt másfél év, együtt vagyunk, és a férfit, aki első látásra egyáltalán nem tetszett, most a világ legeslegjobb pasijának látom :) Szeretem Őt, és szeretem mindenét, minden egyes porcikáját, és vonását.


De amíg érzések nélkül, gyakorlatilag mint egy lóvásáron, úgy válogatunk, és vizslatjuk a másikat, addig ez nem lehetséges...

2008. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
A külső is számít. De nem egy gyönyörű lányt láttam extra csúnya fiúval és ez fordítva ami azt bizonyítja hogy a szerelemhez nem kell helyesnek szépnek lenni elég csak magabiztosnak tűnni és beszélgetni közös témát keresni és így lesz egy ember szerelmes. Nem minden a külső!!!
2008. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb a magabiztosság,és a kisugárzás!Ha valakiről érződik,hogy nem egy önbizalomhiányos nyápic ember,akkor sokkal többen felfigyelnek rá,még akkor is,ha a kinézete nem a legelőnyösebb!Nekem személyszerint a legfontosabb,hogy egy határozott emberrel legyek,aki nem szarja össze magát egy konfliktushelyzetben,és aki kiáll magáért,és ha kell,akkor értem!Én nem a tökéletes kinézetű palikat kedvelem!Ilyennel pasikkal is volt dolgom,de elég volt belőlük...Viszont vannak olyan nők,akiknek az számít,hogy mutogathassák a pasijaikat, de majd nyugdíjas korukba rájönnek,hogy a pasik is öregszenek,és belső értékek nélkül mit sem ér az egész!Az a lényeg,hogy legyen olyan külső vagy belső tulajdonságod,ami megfogja a nőket,de szerintem neked sincs szükséged egy olyan nőre,aki csak a kinézetedért van Veled!Bele lehet szeretni egy szép szempárba vagy egy jó seggbe,vagy egy kedves mosolyba is!Nem kell,hogy ezek mind együtt érvényesüljenek!
2008. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, most már tudom, hogy a megismerkedésünk története a párommal 50%-os :)

Nem érdekel, és eddig nem is figyeltem a pontozást. Csak nem értem, hogy ilyen szubjektív dolgot, vagy egy történetet hogyan, mi alapján pontozunk? Ha valaki nem ért valamit, vagy nem ért valamivel egyet, miért nem reagál, kérdez, érvel? Mit akar kifejezni a pontozással? :)

2008. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek a kérdezővel. Nem vok jóképü, ezért a nők levegőnek néznek:S.
2008. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem nincs pasiideálom. Az összhatás a fontos. A párom nem tetszik különösebben külsőleg, viszont belsőleg annál értékesebb. Szerintem sem a külső a legfontosabb,de persze az is számít. Az esetleges külsőbeli "hiányosságokat" meg kompenzálhatják a belső értékek. Miért kéne a világ legjobb pasija, ha buta, bunkó, nem figyel rám, nem törődik velem eleget stb.? Akkor inkább maradok egy átlagos pasinál, aki nagyon értékes belső tulajdonságokkal rendelkezik.

Az is fontos, hogy hogyan vélekedsz magadról. Ha te nem tartod magad értékesnek, helyesnek, csinosnak stb. akkor ne is várd, hogy a legjobb csajok fussanak utánad. Ők csak egy szürke kisegeret fognak látni, nem kelted fel a figyelmüket. Légy magabiztos, határozott, bízz, higgy magadban! Ez nagyon sokat segít és fel is figyelnek rád.

2008. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!