Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai társadalomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai társadalomban, "papíron legalábbis", mindenki egyenlő, akkor mire fel vannak az igazságtalan megkülönböztetések a külső alapján?!

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy jó pasi/nő bárkit megkaphat, ezzel szemben egy előnytelenebbnek számító külsejű meg sokszor senkit nem kaphat meg. Hol beszélhetünk akkor itt egyenlő esélyekről, nem álszentség egyenlőségről beszélni?!
2011. jún. 12. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ki csinálja a szilvás buktádat :D
2011. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez igaz.tényleg nincs egyenlőség
2011. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz ugyanis igen átlag alatti srácot is láttam már olyan lánnyal együtt aki kimondottan dekoratív.Szerintem sok múlik valakinek a személyiségén is.A külső csak addig számít ameddig meg nem ismerik egymást az emberek nah meg az előítéletekig.Viszont ,ha 1 társaságban érdekeltek akkor akaratlanul is megismerhetik egymást az emberek így ,ha már tudod ,hogy kedves előzékeny segítőkész humoros a srác legalább 1 esélyt adsz neki és nem koptatod le ,hogy takarodj mert nem tetszel..

20/f

2011. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egy jó nő tényleg sok pasi közül válogathat, viszont egy jóképü pasi még semmit se ér el azzal, hogy jóképü.Mert ha a természete nem férfias, nem kezdeményező tipus, visszahúzodó vagy szerény esetleg szégyellős akkor biztosra tudom neked mondani, hogy egy csunyább psinak több esélye van, aki férfias, rámenős, jódumájú.
2011. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyenlőség a törvény előtti egyenlőséget jelenti, vagyis azt, hogy mindenkinek egyformán van joga mindenhez, és minden egyformán büntethető származástól, nemtől, vallástól és anyagi helyzettől függetlenül. Illetve ezt jelentené, más kérdés, hogy nem mindig van így. Az viszont egyén kérdése, hogy egyenlően kezeli-e a csúnya és a szép embereket stb... Aki a csúnyákkal bunkó akar lenni az bunkó is lesz, hiába egyenlőek a törvény előtt.
2011. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!