Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokkal keressem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal keressem fel a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de nem ismerem, csak iszonyat helyes, láttam már párszor. Rá szeretnék írni Facebook-on, de a sziától többet nem tudom mit mondhatnék neki :s Ti ha ráírtok így valakire, mit szoktatok kérdezni? Segítsetek légyszi :) A várost felesleges lenne megkérdezni, mert ugyanott lakunk, ki is van írva neki, és a kora is, szóval nem tudom :s
2011. okt. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj egy MSN-t.
2011. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami közös ismerősötök? Akkor azon keresztül lehetne együtt lógni... Vagy írj rá, hogy heló, nagyon szimpatikus, de nem igazán tudsz mit mondani, lehetnétek barátok, stb... Vagy találj valamit, amiről kérdezheted, pl láttam hogy mi történt a focimeccseden, azt szeretném kérdezni, vagy mikor lesz az a koncert, amiről kiraktad a hirdetést, stb...
2011. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bökd meg.
2011. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Nem szeretnék rögtön így neki esni hogy szia MSN? :D

2. Köszi a választ! :)

3. Az olyan gyerekes... :D És nem bökdösődni szeretnék, hanem beszélgetni.

2011. okt. 8. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogym elyik busszal jár suliba és hogy nincs-e kedve veled menni 1szer :D
2011. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!