Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek hasonló helyzetben? Keressem, vagy várjam, míg ő jelentkezik?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy 5 évig tartó párkapcsolatomnak.

Jól érzem így magam, végre rendeztem a gondolataimat, túlléptem a múlton.

2 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon jól érezzük magunkat együtt, sokat beszélgetünk, találkozunk, ismerkedünk. Nem vagyok szerelmes, de hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem vonzódom hozzá.

A véget ért zavaros kapcsolatom miatt eldöntöttem, ha megismerek valakit, mindig meg fog maradni bennem a női tartás, nem fogom mutatni idő előtt, ha érdekel a személy. Így is tettem ezzel a fiúval, sosem kerestem, mindig megvártam, hogy jelentkezzen, nem erőltettem magamat rá.

Tegnap este váltottunk még 2 sms-t, és azóta semmi hírem róla. Pedig mindig jelentkezett ezelőtt ( persze ez az egy nap még nagyon kis idő, lehet kicsit rosszabbul érint ez a dolog, mint amekkora a jelentősége valójában )

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek írjak neki, keressem, vagy várjam meg ismét, amíg ő jelentkezik? Ha esetleg írnék neki, mégis mit kéne, hogy megőrizzem továbbra is azt a "látszatot", amit eddig, hogy nem futok utána és nem erőltetem rá magam?


2011. okt. 16. 23:38
 1/8 greeen ***** válasza:
Valami olyasmit írj neki,hogy totál nedves vagy,és hihetetlenül kívánod a taknyoskígyóját!
2011. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na látod..ennyire nem leszek együgyű:)

A cél pont az, hogy ne érezze túlságosan nyeregben magát.

De kösz a rendkívül hasznos tanácsodat.

2011. okt. 16. 23:49
 3/8 greeen ***** válasza:
őszinte leszek!Mint férfi!Ha sokáig kéreti magát egy nő,és nem fekszik le a pasival mihamarabb akkor valamiért elveszti a szenvedélyes vonzalmát!Jöhetnek itt a konzervatív értékrendekkel de ezek tények!És ettől még nem khurva senki és nem öli meg a leendő kapcsolatot,sőt!
2011. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinteséget. Egyébként nem erről van szó... Nem kéretem magam ilyen szinten, a szexen már túl vagyunk.

A szüleivel nagyon jóban vagyok, olyan mintha a saját anyámék lennének, és hallottam visszajelzéseket, állítólag nagyon kedvel, de nem mer minden esetben közeledni, tart tőle, hogy meggondolom magam és visszamegyek az előző pasimhoz, ami egyébként kizárt.

De mégis... Szóval nem nyomulás, ha keresem?

2011. okt. 16. 23:56
 5/8 greeen ***** válasza:
természetesen nem,vagyis egyszer most belefér az elején azt ha megint ilyen a stílusa akkor mégegyszer már nem "érdemli" meg a hiányzás érzetét tőled!
2011. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Te is férfi vagy, jó, hogy így adtál tanácsot.
2011. okt. 17. 00:00
 7/8 greeen ***** válasza:
szivi;) sok sikert
2011. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írj rá, hogy nincs-e kedve este meginni valamit veled?


Nincs ebben semmi. Onnan már alakulnak a dolgok. Csak egyszer kell elküldened azt az sms-t, bár felhívni jobb lenne. LÉgy közvetlen, ne görcsösen. Bár nem értem miért kell a vonzalmat ennyire titkolni, ha oda vagy érte. Szerintem mi nők pont a taktikázással követjük el a legnagyobb hülyeségeket. :)


22/L

2011. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!