Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem, vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem, vagy várjak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit pár hete ismertem meg. Elég sokszor beszéltünk neten vagy telefonon, legtöbbször bevallom én kerestem. Tegnap találkoztunk, nagyon jól megvoltunk, de max 1 órát volt itt és mondta h megy. Mondtam neki h miért megy ilyen hamar? Azt mondta h ha már lejött ide( mert kb 50 km-re lakik tőlem), akkor lemegy a mellettünk lévő kis faluba pár haverjához, meg hogy ne higgyem h haragszik rám. Utána elég köcsögül úgy mondd csak úgy ott hagyott engem. Akkor megmondtam neki h haragszom rá, ne csodálkozzon ha nem keresem, vagy nem írok neki. Aztán este csak rám írt neten, kicsit flegmán irkáltam neki vissza, de aztán összemelegedtünk és nagyon jót beszélgettünk. Eddig ugye sokat kerestem telefonon, írtam neki sms-t. Szívem szerint most is írnék neki, de azt akarom hogyha akar valamit keressen ő. Szerintetek írjak vagy várjam meg még ő keres? 16/L
2011. aug. 26. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez a srác olyan marha komolyan vesz téged... Lehet nem akart megbántani, de hogy udvarolni se, az hétszentség...

20L

2011. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom.. mondta h mindenképp helyre akarja hozni a dolgot..
2011. aug. 26. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem keresném őt. Ha te keresed őt akkor előbb-utóbb kifog téged használni.
2011. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg simán töketlen a csajozáshoz... Az se sokkal jobb.
2011. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. aug. 26. 19:17
 6/7 anonim válasza:
Szeretnél is valamit tőle? Szerintem amúgy hagyd hogy ő keressen téged hisz ő a fiú ha akar tőled valamit majd ő keres:) 17/L
2011. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre szeretném még jobban megismerni, aztán kitudja mi sül ki a dologból :) Nem írtam neki, ha ő nem keres, akkor elfelejtem inkább :)
2011. aug. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!