Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nagyon tudok magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon tudok magamban rendet tenni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem jó a kategória,mert a szerelembe,szexbe kellett volna hogy írjam de úgy vettem észre itt normális válaszolók vannak. Az a problémám hogy van egy srác aki már 5 éve tetszik,néha el-elfelejtkeztem róla de mindig valahogy az utamba került. Régen is tudta vagyis sejtette hogy tetszik nekem, de ezen a nyáron elmondtam hogy tetszik nekem,erre neki az volt a válasza,hogy engem a testvérének tekint. Nem értem magam mert tetszik de kapcsolatot nem tudnék vele kialakítani. 2009ben összejöttem egy másik sráccal aminek ma 2 év 6 hónap után vége szakadt, de mikor vele voltam néha-néha eszembe jutott a másik srác is. A mai szakítás nem viselt meg csak furcsa hogy már nincs. Lehet hogy meguntam a kapcsolatokat egy időre? Bocsánat a meg fogalmazásért de nem nagyon tudtam összeszedni a gondolataimat. A válaszokat előre is köszönöm. :) 17/L
2011. okt. 8. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Boldogan segítenék, de mi a kérdés?
2011. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudom mi tévő legyek. Bele kezdjek egy új kapcsolatba vagy szüneteljek? De lehet ugyanúgy bennem maradna a régi srác.:s
2011. okt. 8. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kellesz a srácnak, innentől nincs tennivalód. Mi a kêrdés?
2011. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de azz nem is annyira zavar de akivel ma lett vége még ő is érdekel valamilyen szinten.
2011. okt. 8. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha találkozol egy új sráccal és felkelti az érdeklődésedet, nem lesz többé kérdéses, mit tegyél :)

Addig, amíg ez nem következik be, szerintem felesleges erőltetni bárkivel az együttjárást.

Szerintem hagyd azt a fiút, aki régóta tetszik, mert egyértelműen lejött a reakciójából, hogy nem kölcsönös az érzés.

Akivel szakítottál, lehet, hogy pár nap múlva jobban fog hiányozni, most még nagyon friss a dolog.

Ne aggódj, majd magától letisztul a kép, alakulni fognak ezek a dolgok, semmi baj nincs veled!

2011. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó:)
2011. okt. 9. 00:45
 7/9 anonim ***** válasza:

szaaajha vagy.


ribanc is.

2011. okt. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 évesen magadba először a világot rakd rendbe
2011. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
01.27 nem kell ribancnak titulálni mert eddig egy fiúm volt ő is majd 3 évig és nem csaltam meg soha! Úgyhogy te máshogy látod szerintem a kúrvaságot. A másik fiú után csak vágyódtam,de kapcsolatot nem tudtam volna vele elkezdeni. Úgyhogy azz kúrvázza le a másikat aki magát is annak gondolja nem tudom 17 éves létemre miért szégyen ha volt egy majd 3 éves kapcsolatom amiben nem léptem félre egyszer sem!
2011. okt. 9. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!