Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magamban helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magamban helyre az érzéseket?

Figyelt kérdés

4 év párkapcsolat után szakítottunk közös megegyezéssel,aztán én békültem volna,de ő nagyon csúnyán megbántott és megalázott!

Nem akarok már vele lenni,de mégis: hiányzik,féltékeny vagyok és azt szeretném,ha tudnánk barátok lenni!

De nem tudom mit érzek...ő békülne,de én haragszom és nem tudom megbocsátani azokat a szavakat amiket hozzám vágott!


2011. okt. 24. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fű!
2011. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

XD De mindig nem lehet bazz :D


22/L

2011. okt. 24. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem kungfuval.
2011. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb lettél, és ezt nem tudja tőled elvenni. Nyilván sok-sok jó is volt a kapcsolatban ha 4 évig együtt voltatok. Sztem lehetnétek barátok ha nem okoznátok egymásnak több fájdalmat és mind a ketten ezt szeretnétek!
2011. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez csak akkor lesz jobb,ha lesz új kapcsolatom?

Mert ez így nem túl jó...szeretném elfelejteni,de úgy,hogy barátok is vagyunk!Nem biztos,hogy ez így menni fog!

2011. okt. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!