Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összejönni egy csajjal sem? Már nagyon sok csajnál próbálkoztam, de mind csak barátként tekint rám és más semmit nem akarnak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lány ismerősöm van, meg jó barátságba vagyok velők, de mind csak barátként.

De amúgy meg nagyon bírnak, meg szeretik a társaságomat.

Lassan már 22 éves leszek és még nem volt semmilyen kapcsolatom.


2008. nov. 16. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
csúnya vagy, balfék. mást nem nagyon tudok elképzelni.
2008. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok csunya kűlőmben meg tanácsot szeretnék kérni.
2008. nov. 16. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátaid közt keresd a barátnődet.
2008. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az a baj, hogy barátként közeledsz a lányokhoz, aztán akkor nem csoda, h barát lesz belőle. Próbálj kicsit egyértelműbb jeleket adni a kiválasztottnak legközelebb.
2008. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
78%
Azért,mert ha nem tudsz helyesen írni,és nem tudod pontosan megfogalmazni a mondanivalód,akkor nem lehetsz egy IQ bajnok.Olvass sokat,művelődj és rengeteg csajod lesz!
2008. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

valahol olvastam, hogy nincs csúnya ember, csak kevés pénz.

szóval.

ha úgy érzed nem vagy csúnya, keresned kell valamit amit nem jól csinálsz.

részemről, nem kell valakinek eszményinek lenni, de utálom, ha egy fickó:

- nem ugy öltözik, hogy elfogadjam... nem vagyok igényes, és divatmajmokat sem akarok, de a edzőcipő nem öltönygatyához való... stb alapfogalmak legyenek tiszták!

- arc... elég taszitó tud lenni ha tele van mindenféle kiütéssel, hámlik a bőre, mosoly közban kilóg valami a fogából amit tegnap este evett... vagy amikor beszél, a nyál kifehéredve csicsog a szája szélén... esetleg nem érzi , hogy folyton szipog ahelyett , hogy kifujná az orrát....

- haj... ápolt, tök mindegy milyen hosszu-rövid, de a lenyalt tipus szerintem egy kicsit már kiment a divatból, és alég anyu kedvencének tünik.

- szagok... utálom, ha elmegy egy pasi mellettem és pacsuli aura veszi körül. de ennek a másik véglete a full testszag sem kellemes.


Ha úgy érzed, hogy kellően ápolt vagy és ebben nem lehet kifogás, akkor gondolj rá, hogy nem jó helyen kerestél. ha te feltétlenül olyan tyukokat akartál felszedni akiknek nem kellettél, rá kell hogy jöjj, hogy azoknak a fajta lányoknak nem te jösz be.

sajnos megalkuvónak kell lenned.

ahogy te epedsz utánuk és nem jösz be nekik, lehet , hogy van az a fajta lány aki utánad eped, de te nem veszed észre.

egyenlőre ennyit tudok mondani ^^



25 éves nőstény XD

2008. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és hogyan kőzelegyek akor a lányokhoz pl:?
2008. nov. 16. 23:24
 8/11 A kérdező kommentje:
az előző válaszolonak csak anyit amit leirt énrám ezek nem jelemzőek inkáb az hogy nem jó hejen keresem az igazit. Akor hol kelene keresnem? vagy az akinek bejővők hogy veszem észre?
2008. nov. 16. 23:30
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

talán ha mondjuk kicsikét cizelláltabban adnád elő a mondanivalód, akkor nem néznél ki egy vértahó embernek - de amikor 4 hiba van 3 szóban, akkor kicsit megszívom a fogam.

- Sallay Doktor úr.

2008. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Egy picit ha művelődsz, azt a nők nem veszik rossz néven. És én nem szoktam szólni 1-1 helyesírási hibáért, mert nekem is előfordul, és a számomra legdrágábbnál is, de te már az elviselhetőbbnél többel dolgozol, ha esetleg neten beszélgetsz, ezért kinevethetnek a hátad mögött, nem csak a nők. Nem baj, mondjuk sokan nem tudnak helyesen írni, olyan leveleket olvastam, hogy volt, hogy 2-3x kellett elolvasni egy mondatot, mire megértettem, mit akart, remélem, te nem akarsz erre a sorsra jutni.


És mint nő, egy jó tanács, 22 éves leszel, akkor legyél annyira férfi, hogy nőnek tekinted a másik nemet, és nem csajnak, míg csajt akarsz, addig kisfiú maradsz te is, és úgy fognak hozzád is közeledni.

2008. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!