Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg nem jönnek be az alacsony 160-170cm magas fiúk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 16:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

Hát én 170 cm magas vagyok,tehát alapból szóba sem jöhet, olyan aki alacsonyabb nálam, de még az sem nagyon aki ugyanakkora, mert ha magassarkú cipőt veszek már magasabb vagyok nála...

De amúgy nekem alapból az ilyen magas pasik jönnek be, 180-190 cm körül. Tehát alátámasztom az állításod, hogy az olyan pasik nem nagyon jönnek be, legalábbis nálam :)

2011. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29


Jó neked, de én most nem fogok mosolyogni ettől a hírtől.

2011. okt. 9. 21:42
 23/26 anonim ***** válasza:
Van alacsony lanyok, probalkoz naluk inkabb.De szerintem senki se csak a magassaga szerint itel meg egy fiut.
2012. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem igen, 160 vagyok és allergiás a magassarkúra.
2012. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%
Tudjátok, nemértem azokat akiknél a magasság ennyit számít. Jó, biztos hogy társaságban értetlenül bámulnak ha a pasid kisebb tőled. De ki nem sz*rja le? Egy párkapcsolat nem akkor lesz tökéletes ha a fiú 10 centivel magasabb. Hanem ha boldogok együtt.
2014. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
55%
én tutira nem értem miért akarnak a porbafingó 150centis csajok 190es oriásokkal járni,úgy néznek ki melletük mint ha lányuk volna nem a brátnőjük.
2014. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!