Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a fiuknál ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a fiuknál ha nem tetszik nekik egy lány leszólják és nem is halkan?

Figyelt kérdés

joh nem azt mondom hogy húde szép vagyok de nem is vagyok csúnya. pl ma kinnt voltunk a suliban és akkor enm tudom hogy tudták e hogy ott vagyok hogy mondták h de csúnya az a vörös hajú csaj joh nme biztos h rám mondták mivel inkább szökés hajam van. de akkor is mijogon romboljátok más önbizalmát?? tisztelet a kivételnek meg ebben mi a jó h kibeszélitek mikor 5 méterre áll tőletek? vagy csak simán beszóltok neki az utcán h milyen csúnya vagy akármi??

(velem még nem volt ilyen de nem is szeretném)


2009. ápr. 29. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez a mai morál...

ettől érzik magukat jobban, ebben csak az a poén, sok esetben ők sokkal rosszabbak, sötétebbek, kreténebbek...

2009. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

szia..

szentem sem fer ha beszólogatnak..de szard le és ne foglalkozz vele..ha nem vagy csúnya akkor ne vedd magadra..

amúgy meg ah nem teccik hogy beszólogatnak csak szólj vissza(nézzél már magadra)vagy valami...vagy akár hagyd a fenébe és menj tovább (:

2009. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
joh de ez mindenkinek szarul esik még ha szép is nagyon tudd önbizalmat rombolni főleg ha nem is kevés ember előt mondja főleg ha meg "olyan fajta" emberek mint ő
2009. ápr. 29. 22:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

engem a fél suli végig röhög napi szinten, páran féltékenyek rám ahogy kinézek és emiatt bu.zinak hisznek

16/F

2009. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és sajnos nagyon sok ilyen van
2009. ápr. 29. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez már jó pár éve így megy sajnos.Én kifejlesztettem erre egy tuti dolgot,flegmán ránézek és elszégyenli magát,ha esetleg mégsem,akkor meg nagy ívben teszek rá.Persze belül rosszul esik,de most mit tudok csinni.

Én nem vagyok csúnya,az arcom tényleg szp csak hát egy kis röcögős hát itt ott,jó nem vagyok 100kg,csak 57,csak hát töpszli vagyokXD

2009. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
h ha valaki mondana valamit kiprobálom ezt a flegmás nézést és köszike:)
2009. ápr. 29. 22:33
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Pont amiért a nők is szétszekálják azt, aki nem tetszik nekik.
2009. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

joh ok elismerem h a lányok is ugyan ezt csinálják de akkor is mi ebben a jó?? ha ettől nagyobb lesz egy hapsi csak nyugodtan de akkor is szar bár így legalább

megtudom h milyen sötét is valójában

2009. ápr. 29. 22:44
 10/14 anonim válasza:
100%

röviden:

azért csinálják, mert ahogy már mondták, ez a morál..

személy szerint engem is zavar, de van olyan haverom, aki utcán beszól: pfujj de csúnya vagy... és nem is halkan, a csaj mellet...


15/F :)

2009. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!