Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok napjainkban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok napjainkban az egyetlen akit ilyenért szemétnek titulálnak?

Figyelt kérdés

Szóval tartottam egy bulit..sorban mentek haza az emberek...végül egy lányismerősöm maradt utoljára akit marasztaltam(nem volt nehéz) éshát lényeg a lényeg:szexeltünk egy hatalmasat.

Aztán már a következő napon hívogatott hogy mikor fogunk találkozni stb.Én erre mondtam hogy hát nem szeretem őt nem akarom feleségül venni szóval nem is akarok vele járni.Az hogy volt szex az egy dolog de még a lihegés közben sem hitegettem azzal hogy komolyat akarnék tőle.

Persze most a többieknek úgy jött le hogy kihasználtam.Mivel is?


2011. okt. 9. 21:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem értek egyet veled "kedves" 68%

elmondom hogy szerintem te mi vagy :te azok közé tartozol akik külön kasztrendszerbe teszik az egyéneket hogy "ennek nem dukál a jó nő... ennek viszont több is ...ez örüljön ha egyetlen lukat kap életében ...amaznak meg kijár a fél város mert akkora arc"

ha pedig egy általatok lúzernek kikiáltott srác kitör és megtömi azokat is akikre ti nem találtátok előzőleg méltónak akkor meg megy a mocskolódás hogy ő hogy meri azt tenni ami a partyarcok privilégiuma

2011. okt. 10. 00:46
 22/27 anonim ***** válasza:

én vallásos vagyok.

és katolikus óvodába, iskolába jártam.


20 éves vagyok és szűz.

A barátaim már nagyon, nagyon rég nem azok. Rengeteg alkalmam lett volna megtenni.....de nem tettem..a haverjaim is mondták, hogy mi a f..é nem dugod már meg Nikit, vagy Anettet mind2-en rád vannak állva.....


és tényleg rám voltak állva, de nem tettem meg mert úgy éreztem, hogy ezzel lealacsonyítom magam, és olyan mélyre süllyedek mint a barátaim.


.....ezért várok addig amíg jónak látom.

2011. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

te akkor az vagy mint én évekkel ezelőtt.kvázi olyan ez mintha a fiatalabb önmagammal vitatkoznék.

azt már írtam hogy én is milyen vallásos suliba jártam(jelenleg is hetente misére járok)

nemrég kezdtem ám el ezt az életmódot.20 éves koromig én is tudtam lazán várni sőt 23évesen csókolóztam csak.mikor 24éves lettem egyszerűen rámjött egy szemléletváltás hogy amerre nézek dugás,bekapcsolom a tv-t dugás, veszek egy újságot ott egy celeb paráznaságairól írnak.egyszerűen nem kaptam már levegőt. addig bírtam ameddig tudtam, te még nem jársz ott korban mint ahol én besokaltam

ja és csajaim nekem is lettek volna nem is akármilyenek,de valahogy bennem volt egy reflexszerű-nem szabad.

tudod milyen érzés visszagondolni olyan képtelen de megtörtént eseményekre mikor egy playmate adottságú lány dörgölőzik hozzád a melleivel te pedig leállítod hogy ezt inkább ne- csakmert az agyadbasulykolták hogy "ezt nem szabad azt nem szabad"??!!

2011. okt. 10. 01:07
 24/27 anonim ***** válasza:
akkor meg ne érdekeljenek mások véleményei és kész.
2011. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:42!

Nem vagyunk feministák!!!!Sőt annál inkább az a fajta vagyok ,aki azt mondja hogy a nőknek a konyhában a helyük míg mi a fészerben hegesztünk,barkácsolunk,esetleg visszük haza a lét....Nemtagadom hogy voltam már én is éjszakás kapcsolatban,de legalább előre elmondtam az áldozatnak hogy most csináljuk ,mert holnap úgysem folytathatjuk!Olyankor kevesebb az esélyed,de ha azt nézzük hogy több a ribi mint a normális nő akkor nagyobb valószínüséggel van nyert ügyed!Egyházi suli?Nincs annál nagyobb fertő a világon!!!Jó embert még nem láttam ilyenből kikerülni!!!!Figyelj ,mi nem azért basztatunk ,hogy mert megdugtál valakit,hanem azért hogy ezt milyen módon!

2011. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szemét voltál? Lehet. Megérdemelte a csaj? Meg. Aki csak úgy első szóra szétteszi a lábát, az ne csodálkozzon, ha csak megdugni akarják. Respect!
2011. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy szemét, a csaj volt a hülye, hogy többet gondolt ebbe az egészbe.

20/L

2011. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!