Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog egy 4 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog egy 4 hónapos kapcsolatban arról beszélgetni, hogy melyikünk hány gyereket szeretne, hol szeretne lakni, mikor szeretnénk megházasodni, szeretnénk majd házasság alatt is buliba járni stb?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek ez az első igazi komoly kapcsolata, és nem tudom miért, de ezek a témák időről-időre felvetődnek. Már megterveztük nagyvonalakban a leendő házunkat, beszélgettünk róla, hogy hova szeretnénk majd elutazni, milyen neveket adjunk majd a gyerekeinknek, hogy diplomaosztó után egyszerre össze kellene házasodnunk, hogy nem kellene messze költözni az édesapjától, mert egyedül van, és egyetlen fia van, akire számíthat. Mindketten fiatalok vagyunk (20 és 22 évesek). Azt tudom, hogy ő is komolyan gondolja, akárcsak én ezt a kapcsolatot, és én tényleg vele szeretném leélni az életem, de mindenki olyan furcsa szemmel néz ránk, amikor kiderül, hogy mi ilyen terveket szövögetünk. Nagyon hülyék vagyunk? Ráérnénk még ezzel? Nem arról van szó, hogy holnap össze akarunk házasodni, vagy gyereket szeretnénk, de tudjuk, hogy később igenis szeretnénk egy szerető családifészket felépíteni, és szeretnénk boldog családként élni én 3 (ő 4) gyerekkel. Baj ez, ha már most ezt csináljuk?
2010. jan. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Nektek nem baj akkor nem baj. Egy kapcsolatban ne a kívülállók véleményére figyeljetek szerintem, hanem arra ami Nektek jó:)
2010. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy baj, inkább aranyos, hogy már ilyenekkel foglalkoztok. Bár állítólag egy pasi megszokott ijedni az ilyen elkötelezettségektől... De örülj neki, hogy ő nem :)
2010. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi első randin megbeszéltük,hogy másoddiploma után kiköltözünk spanyolországba,mire betöltöm a 30at,akkorra egy baba:D

ennek 3 éve,még 2 év a költözésig,1 diploma már megvan mind2nknek:D

(és engem is hülyének néztek,mikor közöltem,hogy igen,Ő az...pedig volt előtte jopár pasim,neki is csaj,de az első,hogy komolyan is gondoljuk)


ne foglalkozz velük,csak irigykednek,mert boldogok vagytok

2010. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát szerintem nem baj.Én 20 éves vagyok és barátom is.Mi is szoktunk ilyenekről beszélgetni,nekem ő az első kapcsolatom és most el sem tudom képzelni,hogyan élném túl legyen(ennek ellenére tisztában vagyok vele,hogy lehet,hogy nem Ő lesz a nagy Ő)De azért bizakodom,meg most érzem,hgy mennyire szeret.
2010. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapjában szerintem mindenki úgy áll hozzá az aktuális párjához, hogy lesz az igazi, aztán persze az élet másképp írja a dolgokat.
2010. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!