Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi mindenki, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki, hogy az a normális, hogy összejön valakivel, gyereket szül és meghal?

Figyelt kérdés

Annyira unalmas már ez az állandó párkeresés mánia, meg "csajozás, pasizás" kényszer. Alig látok embert aki nem ezzel törődne, mi olyan izgalmas ebben, hogy az amúgy is rövid és szánalmas életük háromnegyedét rááldozzák? Én erre az egész dologra úgy tekintek, mint kellemes szabadidős tevékenység az izgalmassá formált életem mellett, nem pedig úgy mint egy hadjáratra ami költekezéssel, papok szent beszédeivel(házasság esetében) és őrült párkapcsolati románcok százaival járó dologra. Amúgy is a legizgalmasabb része ezeknek a dolgoknak az, amikor még nem jössz össze a lánnyal/sráccal és "kerülgetitek egymást" miközben égtek a vágytól és sok más helyzet van amiben érdekes/izgalmas dolgokon keresztül vezet az út a SZEXHEZ, mivel ami utána jön az mindent elront és az égvilágon semmi értelme. Lehet, hogy fél év múlva, lehet, hogy 20 év múlva, de vége szokott lenni, még akkor is ha nem válnak el, csak már megöregedtek. Ha érzelmi támogatás kell keressetek barátot, ha szex kell keressetek partnert.


Lányok, ne akarjatok 14-15 évesen mindenféle idióta kapcsolatot, semmi értelme és nevetséges is, tegyetek valami egyedit, legyen egyedi extrém hobbitok, vagy mélyedjetek el valamiben, szexelni lehet, csak párkapcsolatot ne!


2011. jún. 3. 18:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert a nők azt hiszik hogy a szex csak akkor jó ha van egy párkapcsolatnak hazudott valami köré.
2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
így van. dugjatok össze-vissza. legalább nem kell elszámolni senkinek se.
2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 szamóca.. ***** válasza:
100%

azért te is túl radikálisan fogod ám fel, ez sem normális.

én sem értek egyet a kapcsolatmániával, hiszen a boldog és kiegyensúlyozott ember anélkül is az. viszont nagyon sok ember az üres és unalmas sz*r életét próbálja meg úgy beállítani, hoyg csak azért üres és unalmas mert nincs meleltte senki. Mellettem sincs, mégis boldog vagyok.

Azért azt nem állítanám hogy fujfuj párkapcsolat. Csak éppen az embereknek nem azért kéne párkapcsolatba bleemnni vgy keresni azt, mert kapcsolat kell.

Én akkor vagyok hajlandó belemenni kapsolatba, ha éppen az az ember kell, az az egy. Tehát a személyért vagyok kapcsolatban, és nem magáért a kapcsolatért.

2011. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Mert a nők többségének hamarabb jár el a fejük felett az idő!


Ezt úgy értem, hogy egy 35 éves pasi aki jól tartja magát és igényes annak simán lehet egy csinos 25 éves barátnője!


De fordítva egy 35 éves nő, már nem talál magának fiatal pasit, csak idősebbet.....(nagyon ritka az ahol talál a nő egy fiatal pasit, aki gyereket is akar és a nő 35 a pasi meg legyen 28 éves)


Ezért a nők próbálnak mihamarabb megállapodni, mert 30 körül már azt mondja a többség , hogy jajj mi lesz velem...kinek kellek majd 35 évesen.....egy 45 évesnek??? jaaaaaaajjjjjjj....


És ez így van!!!!! Persze sokan biztos azt fogják mondani h NEEEEEEEEM és h nincs igazam...."mert ők ilyet nem gondolnak...na persze.

2011. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Az egész kapcsolat/házasság meg hasonló dolgok hazugságra épülnek, ahogy a 4. válaszoló is írja a nők valójában csak csüngeni akarnak valakin miután megöregszenek és az nem a "nagy ő" hanem csupán 1 a számukra szimpatikus több ezer ember közül...
2011. jún. 3. 18:34
 6/45 anonim ***** válasza:

A végével egyetértek 20 év alatt teljesen fölös dolognak tartom addig tanuljanak a gyerekek ne párkapcsolatot keressenek. Viszont ez én szerintem alapfeltétele a boldogságnak, hogy ha egy fárasztó nap után haza mész van aki vár, van aki szeret. Sokkal jobb úgy hazamenni este hogy vár a szerető családod és nem pedig úgy hogy hú ma csináltam egy csomó veszélyes dolgot de az ég egy adta világon senki sincs aki ott lenne veled...

Érzelmi támogatáshoz nem mindig elég egy barát, van amikor sokkal jobb ha van egy feleséged, párod.

Házasság is hülyeség abból a szempontból nézve hogy semmi nem változik csak sok sok sok pénz elúszik, de ugyanakkor ez egy jelkép ami boldoggá teszi az embereket.

És a sex is teljesen más egy olyan személlyel akit szeretsz mint egy utca lánnyal akit felszedsz...

2011. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
9%

Noss!


Pont a házasság az ami egy hazugság és csak egy plusz biztos pont a nőknek!!!


Hogy miért azt kifejtem???:


Ha párkapcsolatban éltek, élettársak vagytok, van egy gyerek, külön házban éltek, akkor miért kell erőltetni a házasságot, mit bizonyít a házasság?????

HA valakinek a 2 fél közül szüksége van a házasságra, mert ő mindenképpen akarja, akkor Ő FÉL!!!! Fél hogy valami nem 100% os de ezzel majd az lesz.

Szóval felteszem a kérdést!!!

- Házasság nélkül nem szereted annyira a párodat mint előtte?

- Házasság nélkül nem tudsz boldog lenni?

- Házasság nélkül nem akarsz gyereket mert parázol h elhagy a pasi?

- Házasság nélkül nem MERSZ külön költözni anyutól (ha teszem fel addig velük élsz)


KIVÉTELEK:

- akiknek ez hagyomány illetve régimódiak!

2011. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Egyébként elárulom még azt, hogy MA már az élettársakat szinte ugyanolyan jogok illetik mint a házastársakat!
2011. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

18:42


Ugyan azon az állásponton vagyunk, nem kellet volna kifejtened még1x. :D

2011. jún. 3. 18:45
 10/45 anonim ***** válasza:
94%

Értjük, hogy problémáid vannak. Menj pszichiáterhez, ne itt rontsd a levegőt.


"csak párkapcsolatot ne!"

Had döntse már el mindenki szabadon, hogy neki kell-e párkapcsolat, vagy sem. Azért, mert neked valami defekted van, más még lehet boldog.

2011. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!