Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb reakció ha például a pasi 3napig nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy 3napig semmi jelzés tőle.Visszaadjam neki,és én is elérhetetlen legyek egy kis ideig,vagy felvegyem a telefont és teljesen közömbös legyek?Bár az utóbbiban az a nem jó,hogy akkor azt hiszi,hogy a hívására vártam,és egyből ugrok.
2010. márc. 28. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék hány éves vagy! :) Én leoltanám, hogy ha már a barátom akkor jó lenne ha legalább szólna mielőtt eltűnik, aztán elfelejteném az egészet... nem kell ebből ügyet csinálni, vedd fel nyugodtan a telefont és kérdezd meg még is mi a jó büdös francot csinált eddig? És nem gondolja-e hogy valaki aggódik érte blabla
2010. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, és teljesen közömbösen viselkedtem iránta a telefonba, és megkérdezte, hogy mi a baj, én persze mondtam, hogy semmi. Utána jódarabig, ha nem is hívott, de napi 1 sms-t küldött. Persze ez még 19 éves koromban volt. 27L
2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
megkeresed oszt pofán rugod mert semmibe vesz
2010. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tini,28vagyok:)Egyszer már történt ilyen,akkor elmagyaráztam neki,meg is értette.De ezzel most nagyon felhúzott.Ha dühösen megkérdezem hogy mit csinált eddig,azzal csak neki csinálok jót,mert azt látja hogy fel tudott idegesíteni.Csak ilyenkor elég nehéz úgy tenni,mintha semmi nem történt volna.Azért ez nem így működik.Ha én nem lennék most elérhető,akkor talán ő is elgondolkodna,nem?:)
2010. márc. 28. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem játszanám az elérhetetlent,csak megmondanám,hogy zavart,hogy nem keresett.
2010. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
26%
Szerintem terhes vagy a pali meg túl van az országhatáron.
2010. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, basszus. A mai tinik semmittesznek'? Pedig nem rég voltam én is az...


Járj el a barátnőiddel, foglald el magad, szórakozz. Ne körülötte forogjon a világod, mert akkor akármilyen elérhetetlen nőnek akarsz majd tűnni, mindig beléd rúghat majd következmények nélkül.


Ha nem keres, Te se keresd, de ha keres, akkor miért ne vennéd fel a telefont? Ha nem veszed fel, azzal csak azt érezteted vele, hogy neked baromira fájt, hogy nem hívott fel.


Tudod, hogy hogy szoktál más emberekkel beszélni telefonon, vele sem kell máshogy. Nem kell keménykedni, de elolvadni se.


19F

2010. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

A 12:58-as vagyok. Te 28 éves vagy és még mindig ennyire végletekbe menően gondolkozol?


Mondjuk attól még a javaslatom ugyanaz. Érd el, hogy ne körülötte forogjon a világod és akkor nem kell semmit megjátszani.


Egyébként, ha 3 napig nem hív, akkor érdemes elgondolkozni azon is, hogy mi van köztetek. Feltételezem ennyi idősen a párod már tisztában van vele, hogy egy párkapcsolat miből áll. Ezt a dolgot szerintem Ő feleannyira sem akarja, mint Te...

2010. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
iTT a kulcsszó,hogy ne körülötte forogjon a világom,teljesen igaz:)Sajnos hajlamos vagyok egy kicsit erre,próbálom elterelni a gondolataimat,csak nem nagyon megy:)Ezen mindenképp változtatnom kellene..
2010. márc. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!