Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 leszek és nálam fitalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 leszek és nálam fitalabb lányoknak már volt barátjuk és már smároltak is . és még nekem barátom se volt, pedig nem érzem és nem is vagyok csúnya. Ez naon rosszul esik. Változzak?

Figyelt kérdés

jótul:kedves, megértő,

rossztul:nemtúlságosan bevállalós(nincs tapi amíg nem járunk),indulatos,néha csöndes


2011. okt. 10. 16:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Én is 14 éves vagyok. Nekem sem volt még barátom, és nem is tervezem egy ideig. Tudom, hogy milyenek a mai 14-16 évesek, és tuti, hogy nem akarok ilyenekkel ismerkedni.

Bulikba sem járok, és nem is akarok. Attól még van életem, és igen is, boldog vagyok.

A 17:07-es válaszolótól kicsit kiborultam.

Kedves kérdező, inkább tényleg a tanulással foglalkozz. És a jövőddel. Én sem vagyok stréber, nem azért írogatok neked ilyeneket.

2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha 14 leszel akkor meg kellene tanulni fogalmazni és lehet hogy eltudsz beszélgetni a fiúkkal. Egy mondatot nem tudsz leírni helyesen. Amíg ilyen NAON hülye vagy addig lehet hogy nem is állnak szóba veled .
2013. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Figyelj, 15 vagyok, és nem volt még barátom, nem jövök be senkinek, nem csókolóztam stb, és boldog vagyok :'D szerintem bőven ráérsz még, ilyen miatt ne változz meg. Személy szerint, csak azért hogy elmondhassam hogy "van/volt már barátom" "csókolóztam már" stb, tuti nem jönnék össze senkivel.
2017. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha 14éves hugomnak barátja lenne mindkettőnek szögesdróttal verném ki a fa*zát... Te kis takony, azóta eltelt 9év, gondolj vissza.
2020. márc. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!