Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy kerülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy kerülnek a lányok?

Figyelt kérdés

Bakker,olyan rosszul esik,hogy le se tojják a fejem!:)

Épp a minap kérdezte az egyik kolléganő,hogy:"Miért nincs még barátnőd,vagy legalább egy csajod,akivel csinálhatsz ezt-azt?!""Nem vagy csúnya,nem vagy buta sem,hogy hogy nincs senkid?!"

Nos,igen,valóban nagyon hiányzik egy lány az életemből,azt meg már le sem merem írni,hány éves vagyok!:):)

Ezt a dolgot úgy képzeljétek el,hogy megyek a városba és jön velem szembe egy lány és kajak elnéz mellettem pl,mintha félnének tőlem vagy mi!És ez sokszor van!

Vannak viszont haverok,akik cseppet sem néznek ki jobban nálam,sőt,őket mégis nézik!Szinte minden csaj vagy nő!

Jó,alapjáraton eléggé negatív vagyok,de akkor is ez annyit számítana?

Régen rengeteg szép lány megnézett,nem egy nem is titkolta,hogy tetszem neki!

Ma meg már,nemhogy nem bókólnak nekem,hanem már rám sem néznek!

Eléggé fáj ez a dolog!

Az a baj,hogy szőkés vagyok és szemüveges vagy,hogy nem alszom eleget,mert van egy alvászavarom már régóta?

Adjatok tanácsot,mit csináljak,hogy újra bejöjjek a lányoknak,mert ez nagyon rossz érzés,hogy mindenki beelőz,aki egykor simán mögöttem volt!


2011. okt. 10. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A csajok simán megérzik h. egy rakás szerencsétlenségnek érzed magad...ja, és nem árt, ha te mész oda, mert a pasinak kell nyomulni.
2011. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit ami boldoggá tesz,építs magadnak egy kis önbizalmat, valahogy állj le az aktív barátnőkereséséről, és ne bámuld úgy a lányokat az utcán...
2011. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Húzd le magad a wc. Úgyis oda való vagy!
2014. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!