Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből kialakulhat valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből kialakulhat valami? Várjak hogy ő keressen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit pár hete ismertem meg egy discoban. Utána hetekig nagyon sokat beszélgettünk facebookon. Szombat este megint összefutottunk. Egymás mellett ültünk, és volt h odadugta a fejét hozzám és úgy beszélgettünk, meg rám kacsintott, mondta h aranyos vagyok. Utána bejelentette hogy neki mennie kell, de én szerettem volna ha még marad. Próbáltam győzködni hogy maradjon, ő meg közben olyan közel hajolt hozzám, néha már azt hittem meg fog csókolni. Utána elment. Pár perccel később barátnőimmel kimentünk, és láttam h még ott van. Meglátott mondta h menjek már oda, amikor odaértem vhogy átöleltük egymást, de utána el sem engedtük. Sokat beszélgettünk kint, ölelgettük egymást, flörtöltünk. Aztán csak elment. Én azóta csak rá tudok gondolni, de viszont azóta nem beszéltem vele, csak kb. 1-2 mondatot. Szívem szerint azonnal mennék hozzá, de meg kellene várnom h ő keressen nem? Ha nem keres meg ráhagyom.. Ma suliba egyik legjobb haverja odajött beszélgetni, kérdezte h beszéltem-e a sráccal szombat óta? Mondtam h 1-2 mondatot csak, de szerintem vmiért megharagudott rám. Erre mondta haverja h az tuti h rám nem.. Meg kérdeztem h miért kérdezte am? de nem mondott semmit. Ti így kívülről hogy látjátok? Nem akarom beleélni magam, mert ne m szeretnék pofára esni. Várjam h keressen ő?

16/L


2011. okt. 10. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne várd, nyugodtan írj neki.
2011. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ezekben a disco-s flörtölésekben. De keresd meg, és NE facebookon, vagy buliban.
2011. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egy településen lakunk :S
2011. okt. 10. 18:38
 5/5 anonim válasza:
Attól függ te mit szeretnél tőle. De szerintem is hagy hogy ő keressen.18/L
2011. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!