Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (megujjaztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (megujjaztam a barátnőmet)

Figyelt kérdés
Megujjaztam a barátnőmet de azt mondta szinte nem is érezte. Én viszont nagyon szűknek éreztem és alig tudtam "behatolni" 1 ujjal is... hogy lehet hogy alig érezte?
2011. okt. 10. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értek egyet 31/N- nel. Már nem azért, de ha Te úgy érzed, hogy kb semmi nincs a hüvelyedben, ami izgatható lenne ujjal, akkor ugyanúgy nem izgatja a pénisz sem- tehát az egész szeretkezés során csak megjátszod, hogy élvezed? Ez elég szomorú... Szerintem egy jól működő párkapcsolatban meg kell tudni beszélni a problémákat, mint ahogy a kérdezőnek is elmondta a barátnője, mit (nem) érzett és együtt kell megoldást találni- nem pedig megjátszani magad...

Én szeretem a barátom, teljes mértékben bízok benne, és bármit meg tudok vele beszélni. Épp emiatt 4 év alatt SOHA nem játszottam meg neki semmit, egyetlen nyögést sem. Meg tudjuk beszélni a problémákat, nem félek neki mondani/ megmutatni, mit hogyan csináljon. 3 éve élünk nemi életet, előtte csak pettingeltünk, és akkor én kifejezetten nem élveztem az ujjazást, így nem is csinálta nekem.

Kérdező, lehet, hogy a barátnőd arra érti, hogy nem érez semmit, hogy hiába próbálod izgatni, azt nem érzi. Nálunk onnantól kezdtem érezni valamit, hogy egyrészt elvesztettem a szüzességem, másrészt a barátom orális kényeztetés közben dugta be az ujját, és megtalálta a G-pontomat és azt tudja izgatni- mivel a G-pont felizgult állapotban "dudorodik" ki, így ha nem izgatod fel kellőképp a barátnődet, akkor nem fogod megtalálni a G-pontját, és valóban nem sokat fog érezni az ujjazásból.

Én például simán annak az izgatásától nem tudok elélvezni, de ha orálozás közben csinálja a párom, akkor sokkal nagyobbat élvezek,és gyorsabban is érem el a csúcsot.

És akármilyen hihetetlen kedves 31/N, érzem, hogy nagyon jó helyen "nyomkod" és nagyokat nyögdécselek... És szeretkezés közben ugyanez a helyzet- érzem, hogy "ott" nyomkod, ezért nagyon- nagyon élvezem a szeretkezést és 3 év kellett hozzá, hogy eljussunk idáig, de most már olyanok a szeretkezéseink, hogy először orálisan kielégít a párom, és onnantól ha bedugja, akkor folyamatosan azt érzem, hogy orgazmusom van, folyamatosan olyan hangosan nyögök, hogy általában párnába kell dugni a fejem, hogy ne jöjjenek át a szomszédok szólni (panelban lakunk)... És SEMMI színjáték nincs benne, egyszerűen leírhatatlan mértékben élvezem. És igen, ehhez baromi sok időre volt szükségünk, de eljutottunk idáig, mert meg tudtuk beszélni a dolgokat.

Szóval kedves kérdező, azt tudom Neked tanácsolni, hogy először is izgasd fel jobban a barátnődet, ezen kívül próbáld meg inkább orális kényeztetés közben csinálni. A "lényeg" az lenne, hogy megérzel egy kidudorodó részt kb 3 centire a bemenettől a hasi oldalon, és azt kéne izgatnod úgy, hogy az ujjaddal ún. hívogató mozdulatokat teszel. Viszont ha továbbra sem tetszik a barátnődnek/ nem érzi, akkor szerintem ne erőltesd, hanem keressetek más megoldásokat az örömszerzésre. Sok sikert! :)

20/L

2011. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!