Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már lassan 1 éve nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 1 éve nem jött meg. Parázzak?

Figyelt kérdés

Semmi probléma odalent, csak nem jött meg lassan 1 éve.

Mi lehet a baj?

1 éve volt először 2x, 3x és utána semmi.

13/L


2011. okt. 10. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te korodban ez nem jelenthet nagy problémát, esetleg mondd el édesanyádnak.
2011. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd anyu elmeséli, hogy mire számíts.
2011. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtam anyukámnak. Ő azt mondta, hogy nem baj. Addig örüljek még nincs. :S
2011. okt. 10. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha te ettől ennyire rosszul érzed magad, akkor kérd meg, hogy vigyen el nőgyógyászhoz.
2011. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz, meg fog az jönni :) És ne sürgesd! Elég szenvedés az havonta :S
2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia . nekem 12 éves koromban jött meg előszőr most 16 vagyok. Ugyen így kezdődött nálam is a dolog 2010-es Karácsony óta viszont problémák vannak nálam.Nőgyógyász normálisnak találta .. a háziorvosom nem .. nekem 2 hónapja volt egy 'balesetem' elöntött a vérem és injekcióval csillapodott le a görcsöm is .de az a baj h én nagyon sokat szenvedek most 1 hónapja felkerestünk 1 orvost , aki ilyesmivel foglalkozik .kb 5-6 hónap után most jött meg eőszőr és írtózatos.. Novemberben mennem kell alhasi ultrahangra hogy megnézzék mi a helyzet lennt. :) Szedem a gyógyszerem és várom az eredményt. De ne félj nem mindenkivel van így, csak gondoltam elmesélem. :)


16/L

2011. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj utolsó, ne ijesztgesd már szegény lányt.


Nagyon fiatal vagy még, nem baj, hogy nem jött meg. Ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor menjetek el nőgyógyászhoz. És ne stresszelj rá. :)


Addig jó amíg nincs. Valakinek semmi tünet, valakinek meg problémás a dolog(mint az utolsónak). Az utóbbiak nem mindig olyan szerencsések. :)

2011. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ilyeszgetsnek szántam. Csupán elszerettem volna meséln hogy én hogy jártam. :)
2011. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!