Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratnom kiszivta a nyakamat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom kiszivta a nyakamat. Mennyi ido mire eltunik, hogy a masik baratnom ne lassa meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 12:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
hát elég újdonság lenne jah ha csaj közelébe mehetnék de nem is akarok csajjal kavarni már bocsika.. am meg minek tartasz 2 csajt így el fogod veszíteni mindkettőt plusz elég bunkó dolog hazudni a másiknak.
2011. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

Hali!

Én a kérdező haverja vagyok én szívtam ki a nyakát nincs 2 barátnője csak én vagyok neki és attól félünk hogy anyukája meglátja :(


SP voltam sziasztok!

2011. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
tegyél rá sebtapaszt,és mond hogy megvágtad.
2011. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Mi a fszszopó qrva szátoknak segítettek egy ilyen kis nyomorék g3ciládának mint a kérdező? Átver két szerencsétlen nőt is, aztán gyökérnek még van pofája gyakorira jönni, hogy fényképpel dokumentálva elhősködjön mekkora császár ő. Semmi mást nem szolgál az egész, azt is írhatta volna, hogy ne vegye észre az anyja, vagy akárki más, de nem...a másik barátnőm! :D Gratulálok haver, teljes, boldog életed lesz, előre látom! Sokra fogod vinni a konzervgyárban ennyi ésszel!
2011. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
Mondd neki, hogy anyád volt
2011. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
am meg attól lehet kamu hogy mutattál fényképet netről bárhonnan le tudok szedni egy kiszívott nyakas képet.
2011. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%

Tegyük fel nem kamu!


Akkor viszont a csaj, amelyik nyomott hagyott, tud a másikról és most várja a hatást... :D

2011. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Háháhá megérdemelnéd, hogy lebukj. :D


Amúgy árnika krém segít, meg mondd, hogy megfáztál és kösd be a nyakad.

2011. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
Kezdjük ott hogy a lehető legnagyobb szemétség az amit csinálsz. Remélem lebuksz és jól otthagy mind a kettő.
2011. okt. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
szűk 1 hét legrosszabb esetben. elkenni, eltüntetni nem nagyon lehet semmivel. tudom, próbáltam...
2011. okt. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!