Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a szerelem?

Figyelt kérdés

Állandóan csak arra a lányra gondolok..Órán képtelen vagyok figyelni.Az egymással eltöltött időre gondolok folyamatosan..Nemtudok aludni.Egy zenét 2000* hallgatok meg.

Ez mi?? :S


2011. okt. 11. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez lenne a szerelem!:)
2011. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor utálokazlenni.. :S
2011. okt. 11. 16:49
 3/11 The Nuke ***** válasza:
100%

Hallod? Illetve olvasod?

4 napja dobott ki barátnőm, egy 3 éves kapcsolatból..

Megmondta, hogy már nem kellek neki, soha, semmilyen formában!

És ugyan ezt érzem, mint Te!


Ne aggódj, én sem akarok az lenni!

2011. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor nemvagyok egyedül! Kondizz.. az segitett nekem..
2011. okt. 11. 17:04
 5/11 anonim válasza:
100%
ez haversrác szerelem.
2011. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok:)

De amúgy mióta érzed ezt? Velem is ez van, folyton csak rá gondolok, és mikor meglátom összeszorul a gyomrom, te is érzed ezt?:)

2011. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sokan vannak még úgy hogy nemakarnak szerelmesek lenni. még akkor is van egy csomó hátránya ha viszonozzák. ha meg nemis viszonozzák akkor meg csak hátránya van. és nemtudsz tenni ellene mégse semmit. á szar...

nembirok rendesen tanulni, mindig csak a kövi talit várom, hogy végre csókolhassam ölelhessem, összebújhassunk és csak egymásé legyünk. és akkor igy tanuljak meg irjak ZH kat... ó vazze...

22/f

2011. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele...Megláttam a suliban egy csajt és tudtam,hogy "kell" nekem...Fel is vettem vele a kapcsolatot.Rengeteget találkoztunk,bezsélgettünk telefonon és facebookon...Belé szerettem...Van pasija...
2011. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is. A nap minden percében rajta jár az eszem, nem tudok figyelni, hiányzik, egyszerűen borzasztó érzés.
2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy szardolog :S:SS
2011. okt. 11. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!