Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez? Gáz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Gáz vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. lessan 14 és még nem volt pasim és nem volt meg az első csók. a barátaimnak azt hazudtam hogy már megvolt az első csók de kamu. a barátnőim már vagy a 10ik pasijukon vannak túl. oké.. nem úgy járnak mint a "nagyok" hanem csak kikiáltják hogy járnak de sose találkoznak csak a suliba menőznek. de nekem még iylen se volt. néhány fiú szokott néha bókolni hogy milyen szép a szemem , milyen jófej vagyok de csak ennyi.
2011. okt. 11. 18:59
1 2
 1/12 You got OWNED! ***** válasza:
Öreg vagyok én már szerintem, de szerintem nem annyira nagy probléma, hogy nem volt még 10x barátod.
2011. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 You got OWNED! ***** válasza:
Legalábbis amikor én ennyi idős voltam nem ilyen volt a menete a dolgoknak. De ez a mai világ.
2011. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
"ezek a mai fiatalok" . oké énse arra gondoltam hogy most 1 hónapon belül legyen 10 pasim
2011. okt. 11. 19:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Ráérsz még erre.Én 15 éves vagyok és még nem volt pasim:)

Szerintem ráérek,inkább tanulok amíg lehet.Pasizni bármikor tudok...

2011. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát én tanulásba se vagyok jó . ötödik-ig teljesen kitűnő voltam egy barátom se volt. elkeztem rontani a jegyeimen azonal lett 3-4 új barátom . mostmegmár akár hiszitek akár nem nem birok tanulni. eddig csak 1-esem van de leülök elkezdem olvasni amit kell de nem birom megtanulni.
2011. okt. 11. 19:09
 6/12 Alois_ válasza:
Nem vagy gáz. Gyerek vagy.
2011. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 11. 19:19
 8/12 Fémfaház ***** válasza:
Ráérsz még.
2011. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lánynál nem gáz sose, FŐLEG 14 éveseN? jóhogy nem...

F18 vagyok és semmi, (eltekintve pár apróbb sikertől)

Ahh de jó lenne valaki már... és nem azért mert "gáz" hanem a magány ellen

2011. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fémfaház ***** válasza:
így van, nem az a gond hogy gáz e mert nem gáz, hanem a magány a gond. amit csak az alkohol tud enyhíteni;)
2011. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!