Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+Ffiak! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+Ffiak! Mit gondoltok egy 17 és fél éves lányról? Nőnek látjátok már? Működik a kémia? Lenne esélyem ennyi időseknél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 DakotaDamon ***** válasza:
67%

Aka Manah, nem egészen értek egyet.

Én írtam, hogy rámmozdult a faszi, mikor 16 voltam. Amúgy jóban voltunk meg minden, aztán egyik délután lesmárolt. Addig is meg utána is vitt mindenhova, meg hívott ebédelni, gyakorlatilag bárhol voltunk, fizette a dolgaimat, csak egy hajszálra volt attól, hogy virágot is hozzon.

2011. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
Virág ès tenyèren hordozás alatt èrtendõ, hogy hosszútávon. :) Nem ismerlek, de gondolj bele, hogy lehet megbolondítani egy 16 èvest? ;) Ha odament volna hozzád, hogy "Szia. Dugunk?", elhajtottad volna.
2011. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
85%

virágot speciel én se kaptam tőle..de elvitt vacsorázni,ebédelni és minden,én meg tartottam magam,nehogy azt higyje,h itt egy 21 éves csaj mondok neki 1pár szép szót és mindjárt fekszik is...állandóan bókolt naponta többször elmondta h mennyire gyönyörű vagyok,mindenben amiben csak tudott segített..nem feledkezett meg a Mikulásról sem sőt a nőnapról sem..viszont őt nagyon zavarta a korkülönbség ezért Nőnek sem tudott tartani és ezért azt mondta,h ennek nincs jövöje..

1évig együtt voltunk és a kémia és minden működött köztünk bár a szexben pl Őt kifejezetten zavarta és rosszul esett neki,h nem tudtam elmenni..hisz ő férfi és eddig mindenkinél sikerült elérnie..


21/L

2011. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
58%
Látod?
2011. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
41%
Egy nálam sokkal okosabb ember mondta nekem, hogy nagy korkülönbsègnèl (idõsebb fèrfi, fiatal lány) az egyik fèlnek mindig önös èrdeke van. Fèrfinak a szex, nõnek a pènz.
2011. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
72%

nálunk nem volt érdek..vagyis részemről..

21/L

2011. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ezeket leírtátok. nyugodtan beszélgessetek tovább én figyelek :D :)
2011. okt. 12. 20:46
 18/68 DakotaDamon ***** válasza:
54%

Nálam se volt érdek... Inkább az volt a helyzet, hogy nem tudtam mit csinálni. 16 évesen mit kezdek egy ilyen szituban? Mert mondom, amúgy jóban voltam vele, bajba keverni nem akartam. De mikor megálljt mondtam neki, meg is állt, szerencsére. És nem hagytam neki, hogy megfektessen.

És nem tartom magam ribancnak. Megtörtént, változtatni nem tudok rajta. Azóta egyszer láttam, de nem is vágyom már különösebben a társaságára.

2011. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
21/L részedről nem volt érdek. A pasi tudta, hogy nincs jövője, de veled volt. Ebből te is tudod mi következik.
2011. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
17%
20:47 Ne figyelj a ribancozóra. Biztos unatkozik, vagy így éli ki a mindennapos keserűségét. Aki ilyen az fulladjon bele.
2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!