Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+Ffiak! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+Ffiak! Mit gondoltok egy 17 és fél éves lányról? Nőnek látjátok már? Működik a kémia? Lenne esélyem ennyi időseknél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
49%
Ez egyáltalán nem kor függő. :) Párom az élő példa.
2011. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
49%

Te Szerencsés vagy!:) és csak remélem jó sokáig még együtt is lesztek!:)


21/L

2011. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
köszi x)
2011. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

Nálam lenne esélyed.

Pasi vok 40+.

2012. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 C0r3 ***** válasza:
Nálam lenne esélyed ha fiú vagy. 57/Feri
2015. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 Imre777 ***** válasza:

Aka Manah nevű felhasználó válasza:


Egy nálam sokkal okosabb ember mondta nekem, hogy nagy korkülönbsègnèl (idõsebb fèrfi, fiatal lány) az egyik fèlnek mindig önös èrdeke van. Fèrfinak a szex, nõnek a pènz.



Ez a ,,nálad sokkal okosabb ember" idióta.

2016. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 Imre777 ***** válasza:
A rib.ancozásra: Van egy fiatal ismerősöm, akinek minden lány k.urva (aki nem vele k.efél).
2016. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 Imre777 ***** válasza:

Bár ennyi év után már biztosan fölösleges, de azért válaszolok a kérdésre is.

Ha én például a fiatalokat szeretem, akkor mindegy minek látom, az a lényeg, hogy szeretem!

Volt esélyed! (Hogy hogy alakult az más dolog.)

Minden működik!

Én például szeretem a gyerekeket is, ha kedvesek, aranyosak (na nem bántani, megerősz. akolni és egyebek, hanem beszélgetni velük, játszani...)az iv. arérett nagylányokban, akiknek társként kellek, azokban is azt szeretem, hogy még kicsit olyan kis aranyos gyerekek és nem az anyámat keresem bennük, hanem inkább félig meddig a gyerekem, nem kell hogy ,,nőnek lássam", amúgy egyébként nőnek látom, ha csókolózom vele, simogatom...

Egyébként egy fiatal barátnőm volt, akit szerettem (annak ellenére, hogy csúnya volt és b. ol ond, amivel tisztában is voltam félig meddig)feleségül akartam venni, de szó nélkül elhagyott. A legnagyobb b. ar omság, hogy nem működik, meg érdekből... ugyan úgy tudják szeretni egymást azok is, akik között 40-80 év a korkülönbség, mint akik között nincs! (Ha valóban szeretik egymást és nem szórakoznak, játszanak egymással!)

Köztünk is több mint 30 év volt a korkülönbség és nem ez volt a gond, hanem az egyéb olyan dolgok, amik minden más kapcsolatban is előfordulnak (mindennaposak).

Biztosan sok férfi van, akinek csak ,,gyűrűnek kell a fiatal lány a f. asz ára, de van akinek társnak! (Nekem is.)

Sok ilyen házasság van, amelyik jól működik úgy, hogy az egyik fél több tíz évvel idősebb/fiatalabb és még több olyan, amelyik úgy sem működik, hogy nincs a felek között korkülönbség!


(,,Szerelemben semmi sem számít!")

2016. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!