Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma először csókolóztam lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma először csókolóztam lánnyal (lány vagyok). Közületek ki csókolózott már azonos neművel? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 19:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

Barátnőm épp a minam smacizott 7 edjére lánnyal...XD

aztmondta poénból csinálja, én elhiszem neki, meg am is szeretem nézni...(sajna egyenlőre csak néztem..:( )

Nekem nagyon Bejön ez...;)

2012. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
én szilveszterkor csókolóztam először lánnyal egy házibuliban :) 15L
2012. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
57%
Én szexeltem is lánnyal pedig magam is az vagyok :P
2012. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
én a legjobb barátnőmmel szinte mindig puszival köszönök, szobatársam a koleszban, láttuk már egymást meztelenül, és volt, hogy mellém feküdt, simogatta a melleim, én meg szívesen kinalnám, nnna! :D
2012. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
81%
Már sokszor , koleszban a szobatársam már ki is nyalt sokkal jobb mint a férfi , a lány tudja hogy hol a jó , láttuk már egymást mesztelenül , sőt még a puncinkat is összedörzsöltük , az a legjobb *.*
2012. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
fhu hát én tnap csókolóztam egy csajjal. egy kis buli volt és kihívott sétálni, hogy elmondja mi van a barátjával, és akkor így szájra pusziztunk már sokszor és akkor mondta h ő engem meg akar csókolni, mondom jó benne vagyok, és akkor megcsókoltuk egymást, ennyi volt :D és am sztem nincs benne semmi. ettől nem lesz biszex vagy leszbi senki.
2013. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
43%
én most 11 éves vagyok és úgy 2 éve benne voltam egy előadásban, amiben én azt játszottam, hogy egy lányt szinte 2-3 percig csókoltam!!! lány vagyok...
2013. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
aha persze 9 évesen...:D
2014. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
42%

a legjobb barátnőmmel, egy éve kb. így visszagondolva szar volt, akkor éppen mégis jólesett.

ki volt borulva az aktuális fickója miatt, és én is az enyém miatt. ja előtte ittunk is egy keveset, és kicsit elszabadultak a dolgok.

soha többet nem fogok lánnyal smárolni, ez biztos.

24/L

2015. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
28%

Igen . Nem is egyszer a legjobb barátnőmmel. Természetesen egyszer sem józanul. Sőt , egyszer a párom előtt is, de nem szólt semmit, hidzen tudta, hogy nem vagy józan. Valahogy így fejeztük ki, hogy mennyire szeretjük egymást, mint legjobb barátnő.

Ja, és nem vagyok biszex, nem tudnék velem azonos nemüvel elképzelni egy kapcsolatot,..... Sőt...!

18/L

2015. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!