Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém? Vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Az osztályban van 1 lány aki tetszik de én meg nem igazán tetszek neki vagyis szerintem csak leplezi a többiek előtt. Szerintetek ha azt mondja hogy most nem szerelmes belém akkor azon lehet változtatni vagy az örökre igy marad? Facen folyton beszélünk suliba meg alig pár szót naponta és ez már a többieknek is feltüűt meg mindenkinek hogy mind2-en bestresszelünk 1 más társaságában. Szóval most nem szerelmes belém ez lehet hogy megváltozik? Csak ÉRTELMES válaszokat kérek.
2011. okt. 12. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Megváltozhat.
2011. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem, de nyugodtan tegezz... :D
2011. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
változhat minden.megkedvelhet még.azért mert most nem szerelmes beléd,később még az lehet.
2011. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

beszélgess vele élőben sokat, ne a neten. megváltozhat.

és honnan tudjuk, hogy szerelmes-e beléd??

2011. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!