Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy lány ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy lány ír ide, hogy szexhiánya van, és mit tegyen, akkor 15 percen belül akad vagy 50 jelentkező, de ha egy fiú ír ki hasonló kérdést, akkor egy jelentkező sincs, és mindenki lekezelő vele?

Figyelt kérdés
Hol itt az egyenlőség?
2011. jan. 14. 02:36
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon egyszerű: A pasiknak csak lyuk kell, a lányoknak meg szerelem, na hol itt az egyenlőség?


(Te is általánosítottál, meg én is, egyik sem volt igaz teljesen.)

2011. jan. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Excusez-moi, de mit általánosítottam?
2011. jan. 14. 02:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy női-férfi egyenlőség/esélyegyenlőség.


Még a mesékben sem.

2011. jan. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mert a nőknek könnyebb, egy nő mindig fog találni magának pasit bárhogy is nézzen ki, egy pasi viszont ha átlagos is nagyon nehezen talál nőt!

Ez egy ilyen nő uralta világ!

2011. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nőként írják ki a kérdést,de hidd el,azok is fiúk,csak röhögnek egy jót a szerepjátékon.
2011. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Méghogy nőuratlta világot élünk!Én férfi vagyok, és nem Kaszanova, de azért elveszve sem vagyok,de ez a kijelentés, miszerint Ez egy nŐk által uralt világ, már túlzásnak tartom.Bár az igaz, hogy péládul sok olyan eleinte kedves, aranyos nő van, aki ha nem vigyázunk, akkor a fejünkre nő, és lenyúl minket például.De azért adott az Isten a férfinak eszet, hogy ÉLJEN VELE!!!!!
2011. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!