Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válaszoljak felületesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válaszoljak felületesen?

Figyelt kérdés

Pl.:Valaki(idegen,vagy látásból ismerem) egy olyan dolgot kérdez,ami számomra már indiszkrét,vagy nem szívesen beszélek róla.Hogyan válaszoljak úgy,hogy ne legyek bunkó és vegye az illető,hogy témát kell váltani?

Bocsi a kategória miatt,de ide járnak az okos emberek este,így ide írtam.:D


2011. okt. 12. 23:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Látom nehéz kérdés...:)
2011. okt. 12. 23:21
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
"Ne haragudj, de erre nem szeretnék válaszolni, kérlek beszélgessünk másról" ?
2011. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ez nem tartozik rád.
2011. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Keress egy nagyobb falfelületet és annak tövében bármit mondhatsz, felületes lesz. De ez sz@r 5let szerintem.... :(
2011. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 napietus ***** válasza:
100%
egyszerűen tereld el a szót, kezdj másról beszélgetni. csak kapcsol. ha nem, mondd azt, hogy "ne haragudj, de erről nem szeretnék beszélgetni"
2011. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéstől, helyzettől függ.


Idegennel lehetsz elutasító, ha durva a kérdés, akkor szó nélkül el is fordulhatsz, vagy kimérten közöld, hogy semmi köze hozzá.

2011. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 napietus ***** válasza:
jaj, eszembe jutott, még elég régen volt Szőke-Badár páros a Fábry-showban. Fábry hátradőlt, "én nem mondok semmit, beszélgessetek amiről akartok". erre Szőke (maga elé meredve): "tartozol három éve ötvenezer forinttal, erről szeretnék én most veled beszélgetni" :D:D:D állati volt...ez pl. egy jó tématerelő beszólás :D
2011. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez összetettebb.Ez a dolog a suli,utálok róla beszélni.A suliban viszont mindenki a suliról beszél.(egyetem)Ha őszinte akarok lenni,akkor azt mondom,vagy valami olyat,mint amit írtatok is.Eredmény:megfagy a levegő..
2011. okt. 12. 23:28
 9/23 A kérdező kommentje:
Nagyapád.:))Értékelem a bölcsességed!
2011. okt. 12. 23:30
 10/23 napietus ***** válasza:
akkor egyszerű, kezdj el másról beszélni. lehetőleg olyan témáról, ami a többieket is érdekli, akkor hamar elterelődik a beszélgetés fonala.
2011. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!