Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válaszoljak felületesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válaszoljak felületesen?

Figyelt kérdés

Pl.:Valaki(idegen,vagy látásból ismerem) egy olyan dolgot kérdez,ami számomra már indiszkrét,vagy nem szívesen beszélek róla.Hogyan válaszoljak úgy,hogy ne legyek bunkó és vegye az illető,hogy témát kell váltani?

Bocsi a kategória miatt,de ide járnak az okos emberek este,így ide írtam.:D


2011. okt. 12. 23:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
azért mert látásból ismerlek attól még nemkel mindent tudnod rólam ez a téma nekem nem bejövős :D ha meg idegen: hát te meg ki a retkem vagy ? xd
2011. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A társaság még okés,de azokkal nem tudok mit kezdeni,akiket csak látásból ismerek(nem tudom,mi érdekli őket).Vegyünk egy olyan embert,akiben nem bízol és olyat kérdez,ami számodra bizonyos okokból bizalmas.Ő nem is sejti,hiszen csak egy egyszerű kérdésről van szó.A sulin belül is csak egy bizonyos kérdéskör az,amit bizalmasan kezelek,a többiről azért hajlandó vagyok ismeretlenekkel is dumálni.Remélem picit világosítottam a dolgon.
2011. okt. 12. 23:40
 13/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:35


Rátapintottál.Az a gond velem,hogy őszinte vagyok-de ez kétélű,mert ilyenkor,ha kimondom amit gondolok-vagyis amit leírtál:)-akkor egy paraszt leszek az illető szemében.Akkor fogadjam el,hogy én egy őszinte paraszt vagyok?Végül is megoldható,de egymagam leszek,mint a kisujjam.Biztos van valami kiskapu.:)

2011. okt. 12. 23:43
 14/23 anonim ***** válasza:

Udvariasabb(nak tekinthető) válaszok:

- Miért szeretnéd tudni?

- Ezt valaki mástól kellene megkérdezned.

- Nincs véleményem erről.

- nem tudom.

- Nem is hallottam erről.

Durvább verziók, ha nagyon a magánéletbe tapos a kérdés és utálod az illetőt (lehetőleg jó hangosan kérdezd):

- És mikor menstruáltál utoljára?

- És a szüleid szoktak szexelni még?

- A barátod/barátnőd szereti az análszexet?


még durvább verziók:

- semmi kozod hozzá

- anyádat kérdezd

- jobb lett volna, ha lefolysz apád lábán - ilyent kérdezni...

2011. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ahha ahha értem amúgy 23:35-tös vagyok hát talán kicsit szelídebb fogalmazással is lehetsz őszinte :)) kimondhatod amit gondolsz csak persze visszafogottabb verzióban én olyan vagyok ami a szívemen az a számon persze ezt nem mindenki díjazza de ugye nem lehetünk egyformák nem várhatom el hogy mindenkinek megfeleljen az amit ép mondok vagy csinálok kinek mi jön be lehet hogyha te például kicsit erősebben fogalmazol arról vaki úgy vélekedik hogy na ő kimeri mondani amit gondol és mondjuk ez tetszik neki.. valaki persze reagálhat úgy ahogy te is írtad hogy parasztnak néz de ez ilyen ha neked ez zavaró akkor marad köztes megoldás :D szimplán közlöd ezt a témát inkább hagyuk ..:D beszéljünk másról :D
2011. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Az udvarias kategóriából talán egyet tartanék használhatónak,az elsőt.

A durvább kategóriából mind bejön,de nyilván azok és a még durvább társai szintén azt eredményeznék,hogy paraszt vagyok..(azért memorizáltam őket:))

Mi van akkor tehát,ha megkérdem tőle,hogy miért szeretnéd tudni-erre ő mond valamit,de még mindig nem kapcsol,hogy indiszkrét?Vagy ne is várjam meg,hogy válaszoljon,rögtön jöjjön a mikor menstruáltál utoljára kérdés?:)

Úgy érzem haladunk a megoldás felé.

2011. okt. 13. 00:03
 17/23 A kérdező kommentje:

"ezt a témát inkább hagyuk ..:D beszéljünk másról :D"

Ez is szimpatikus megoldás.Sokat segítettetek,nyomok mindenkinek zöld kezet!Akinek van még ötlete,véleménye,ossza meg bátran!:)

2011. okt. 13. 00:06
 18/23 anonim ***** válasza:

jaj ne, egész nap ez volt a téma, nem beszélhetnénk másról?

szétrobban a fejem, hallani sem bírok erről

2011. okt. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

az egyetemen azért beszélnek az egyetemről, mert a tanulás mellet másra krvra nincs idő, és valamiről mégis beszélni kell h szocializálódjunk...szóval marad az egyetlen közös téma, amihez mindenki hozzá tud szólni és nem lesz néma csend, de ha te tudsz jobb témát, dobd fel azt, és akk nem fognak a suliról beszélni..

egy egyetemista...

2011. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A miért szeretnéd tudni?-kérdésre, ha valami választ ad és nem esik le neki, hogy nem akarsz válaszolni, akkor mindegy, hogy mit válaszol, te tudod azt mondani, hogy "Bocs, de ez nem elfogadható indok. Tehát miért is szeretnéd tudni, mondj egy másik indokot. - Bocs, de ez sem indokolja, hogy miért akarod tudni..." - és így tovább, a végtelenségig, bármilyen indokot is mond, az neked nem jó és elfogadható, tehát nem mondod el.

Van még egy ötlet:

"el fogom mondani a jövő héten". A következő héten, ha újra rákérdez, akkor "bocs, de még ez a hét van, mondtam, hogy a jövő héten..." És, mindig EZ a hét van, és nem a jövő hét, nem?

Az meg szerintem ne zavarjon, hogy ha pár ember "paraszt"-nak tart. Mindenki igényének képtelenség megfelelni - és az én elveim szerint az jó, ha ismer az ember ezer másikat, ebből öt a haver és "csak" egy a barát. A többiek véleménye meg ne érdekeljen, tényleg. Nem az a bunkó, aki személyes dolgokról nem mesél bárkinek, hanem az, aki olyan dolgokat akar megtudni, ami nem rá tartozik.

2011. okt. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!