Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16L vagyok. Miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16L vagyok. Miért csak az idősebbeknek jövök be vagy csak azok néznek meg igazán? (jó a velemegykorúak is próbálkoznak néha. De az kevesebb! ) Nem értem!

Figyelt kérdés
pl az ilyen 30 évesek esete vagyok úgy vettem észre.. de 16 évesen mégis miért?Ja de nem nézek ki sztem idősebbnek nagyon
2011. okt. 13. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

a szerint csak abból gondolod, hogy bejössz a 30asoknak, mert megnéznek az utcán?

Viszont, ha jól olvasom, van korosztályod, akiknek bejössz. ez esetben nincs semmi gond! kezdj kapcsolatot a néhány évvel idősebb srácokkal, vagy a barátnőiddel! :-) /az most úgyis trendi! :-P /

2011. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Akik szidják a fiatalabb korosztályt a fiúkkal kapcsolatban, azoknak pontosan mi a gondjuk? Vagy tudják mit mondanak? Hellooo, 14-15-16 éves fiúkat már miért ne érdekelnék a lányok? Kezdenek serdülni, van amelyik már jócskán benne van, majd szét vetik a hormonok, ebben a korszakban kanosabbak, mint egy kankutya tüzelés idején, főleg az, amelyik még szűz és nagyon kipróbálná. Hogy a fenébe ne érdekelnék a lányok... Másfelől ez is mekkora baromság, h 5 évvel le vannak maradva agyban. Úristen. Már miért lennének? Annyira vannak azok lemaradva, mint a másik nem tagjai... főleg, ha csak abba gondolok bele, hogy melyiknél is van az, h lefekszik fűvel-fával, h menő lehessen, aztán esik teherbe. De igen, a fiúk vannak nyilván agyilag lemaradva( ezzel nem arra célzok, h a lányok, hanem adtam egy viszonyítást). Mindenesetre az alapján tudtam ezeket ennyire biztosan kijelenteni, h én is 17 vagyok és pasi, és emlékszem arra, hogy pár éve hogy szét vetett még a kanosság... Most is, de már jóval kevésbé fog el, mert szerencsére van barátnőm, aki ezen szívesen segít. Akkor agyilag se voltam soha lemaradva, sőt. Sokat beszélgettem felnőttekkel már kisebb koromban is, és sokszor kaptam, hogy milyen értelmesen ellehet Velem beszélgetni, nem is gondolnák, hogy milyen fiatal vagyok. Szóval saját példákkal már is meg vannak cáfolva ezek a téves kijelentések. Ami meg a számítógépes játékokat illeti. Sok ismerősöm van aki játszik, még is sokszor van nővel, bulizik stb. Szóval ez is besült ...

Bocsánat, hogy offoltam, csak hirtelen felidegesített ez a sok hülye kijelentés a fiatal fiúkat illetően...

De akkor válaszolok is... valószínűleg azért néznek meg, mert nyílván Te is korod ellenére +5 évvel idősebbnek minimum ki nézel, mint ahogy a mai fiatal lányok többsége, és lehet nem is gondolnák azok a '30asok', hogy mennyivel is fiatalabb vagy Náluk... Főleg, ha szereted a mély dekoltázst, vagy push-upot, meg a divatos vagy kihívó öltözködést( mert gondolom h nem bő pulcsiban susogós gatyában járkálsz) akkor meg még inkább meg néznek, és bejössz nekik, mert még is csak férfiből vannak, és ami szép és jó, azt mindenki megnézi, felfigyel rá... nem igaz? Meg lehet azért próbálkozik kevés egy korú, mert szinte minden pasi tisztában van vele, hogy a nők igen csak nagy része (nem azt mondtam, hogy az összes, szóval nem kell példálózni, hogy van akinek nem is), ha csak 1-2 évvel is, de az idősebb pasikra buknak.

További szép napot.

2011. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ki beszél terhességről? -.- semmi ilyenről nem esett szó
2011. okt. 13. 15:38
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

15:35.. erről beszéltem. :D

Már eleve tudtam, hogy hasonló korosztály lehetsz, mint amit írtam, különben nem húztad volna fel magad a kiírásomon.

Bocsi.. én jártam nálam 3 évvel fiatalabb sráccal (aki többnek nézett ki, mint amennyi volt) és megállapítottam, hogy nekem ő agyban kevés... Olyan dolgok érdekelték, amik egy felnőtt nőt egyáltalán nem.

Nem mindegyikőtök ilyen, tisztelet a kivételnek, de sajnos nagyon sokan vannak....

2011. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

elsőnek üzenném h bekaphatja.attól hogy ő 16 évesen ráse nézett csajokra,attól nem mindenki olyan mint ő.

15f

2011. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem néztem rá a csajokra, mert én is csaj vagyok.. :)

Első voltam

2011. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

14:55 (első válaszoló)


Látom te is a tudatlanok táborát erősíted. Az eleve szánalmas, hogy te valótlan dolgokat írsz, de az nagyobb gond, hogy pont a valótlan dolgokat akarod tényként beállítani. Attól még, hogy te tévhitekben élsz, a valóság nem fog megváltozni! Ilyen elmével csak lejárattad magad. Ennyit rólad IQ fighter. :D


A valóság viszont az, hogy a tizenéves lányok minden téren ugyanazon a szinten vannak, mint a tizenéves fiúk.

2011. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!


Ez azért van, mert a 30 éves férfiak friss húsra vágynak, és tudják, hogy a 16 éves lányok még éretlenek és nagyon könnyen manipulálhatóak. Könnyen meg lehet őket szerezni akár pár "varázsszó" kimondásával is.

2011. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egyáltalán nem igaz, hogy a 16 éves pasik nem figyelnek fel rád. S itt nem azon kell felháborodni, hogy a 16 éves srácok, számítógépes játékoznak, vagy valami hasonló butaság volt írva :DXD. (Arról nem is beszélve, hogy felmérések bizonyítják, hogy a pc játékosok legnagyobb százalékát a 25-35 éves korosztály alkotja.)

Egyszerűen csak az a baj, hogy 16 évesen egy fiú, sokkal több gátlással rendelkezik, mint egy 30 éves férfi. Normál esetben még egy 16 éves fiúnak, nem vagy csak kevés szexuális kapcsolata volt.

Ráadásul ha szép lány vagy, valszeg sokak rajongásáról nem is tudsz, mert nincs önbizalmuk kimutatni, kimondani.

A mentális érettséggel pedig nem értek egyet. Legalábbis, hogy ezért érdemes idősebb pasit választani. (Ez különben sem kortól függ, ez a legnagyobb közkeletű tévedés ami létezik.)

Jópár korombéli lányt ismerek, akik már 16 évesen elkötelezték magukat, 30 éves férfiakhoz, azonban nem gondoltak arra, hogy mindketten öregszenek majd. S amikor egy lány felnő (ugyanis 16 évesen még egy lány sem felnőtt, akárki sértődik is meg most emiatt...).

és eléri a 21-22 éves kort, már egész más dolgokat fog várni egy kapcsolattól, mint 16 évesen. S az addigra 30-35 éves férfi, már nem biztos hogy annyira lelkesedni fog ezekért a dolgokért, vagy annyira tolerálni fogja ezt.

Például: Egy fiatal felnőtt, akár férfi akár nő, még elakar érni dolgokat az életben. Egy példa erre : Tapasztalatom szerint, ha fiatalon olyan férfit választ, aki már a 28-30as éveiben jár, és a szüleinél lakik, az később sem fog elköltözni. S amikor a lány 22-23(diploma/szakma után) évesen a legjobban szeretné elérni, hogy függetlenedjenek, és legyen normális külön életük. Addigra egy 35 éves férfiban már nem biztos hogy lesz küzdés. (Tisztelet a kivételnek, egy férfit sem akarok megsérteni. Tisztában vagyok vele, hogy vannak jól működő ilyen kapcsolatok is, és azzal is , hogy nem lehet általánosítani a férfiakat, sem a nőket.)

Azonban sajnálatos tény, hogy több olyan lányt is ismerek, aki ebbe a helyzetbe került.

S ha belegondol az ember, egy 7-8 éves kapcsolatból már igen nehéz kilépni. Arról nem is beszélve, hogy sok vonzata lehet (gyerek, házasság). Amit az ember, a felnőttség küszöbén (amikor végre szabadon élhetne) nagyon megtud bánni.

Nem én vagyok a haza bölcse, s nem is akarom megváltoztatni a világot. Ezt a hosszú szöveget csak azért írtam le, mert az előző kommenteket elolvasva, nem biztos hogy a jó irányba terelnek az emberek.

Hidd el, nem veled van a baj. S mások is megnéznek :) A korodbeliek néznek csak meg igazán. Ne az alapján bíráld ezt el, hogy egy idősebb férfi már bátran kezdeményez.

Persze, hisz bevált csajozós módszerei vannak. Bevált mondatai, bevált reakciói az egyes kikosarazásokra. Ne felejtsd el soha, hogy egy 30 éves férfi, alapból úgy gondol rád, hogy te csak egy 16 éves kiscsaj vagy, valahogy majdcsak befűz... (nem általánosítás... igen magamból indulok ki XD) :D Amíg egy veled egykorú srác, valszeg azon gondolkozik, hogy köszönjön...

Szal veled nincs baj. Esetleg próbálj te nyitni afelé a korodbéli srác felé, aki szimpatikus.


22F

2011. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!