Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj?

Figyelt kérdés
Már egy éve szingli vagyok és egyszerűen nem értem az okát. Saját bevallásom szerint szép vagyok ( szőke haj, zöld szem, 172 cm) és mondjuk igaz van rajtam 5-6 kiló felesleg, de istenem, nálam sokkal ducibb lányoknak is van pasija. Nem értem, okos vagyok ( mondjuk az is szerintem, szóval nem sokat nyom a latban), nem vagyok egy p*csa, még mindig szűz vagyok, pedig lett volna alkalmam elveszíteni a szüzességemet, nyitott személyiség, kedves, akkor nem értem miért nincsen senkim?! Hát én ebbe beleőrülök. Mit kell csinálni egy normális 16 éves lánynak, hogy felfigyeljenek rá? én esküszöm ennél nyitottabb nem tudnék lenni bárkire.... Valaki mondja már el a titkot. :D
2011. okt. 13. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annak a titkára lennék inkább kíváncsi, miért kell minden 14-15-16 évesnek pasi/barátnő? Minek kell minden pillanatban pasizni/csajozni? Nem értem a mostani tiniket. 16 évesen csak ebből áll a világ???
2011. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen szüz vagy? az tök jo! ne azért akard elveszteni mert lemaradsz mert a sok ribanc már 13 évesen volt pasival. huuuuha nagy teljesitmény de azt se tudják mit csinálnak... én 18 voltam mikor elvesztettem és csak a te korodban kezdtek érdekelni a pasik. miért akarsz pasit? mert mindenkinek van? vagy mert hiányzik? nem mindegy. ne másokat nézz hanem magadat!mivel nem ismerlek, nem tudom megmondani miért nincs pasid hisz amiket elmondtál jo dolgok.de nem mindig ezek számitanak.
2011. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy éve szingli vagy.... na és akkor mi van? állandoan pasi kell????vana kiknek évekig nincs senkije felnöttkorban pl...

miért nem tudsz kicsit élni??? hova rohansz? vagy társfüggö vagy?

2011. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy társfüggő vagyok, de azért egészen jól esne, ha tartoznék valakihez és ha tudnám, hogy valaki miattam kel fel reggel és, hogy szeret. Jó lenne odabújni valakihez, és megfeledkezni mindenről. Bevallom szeretet nélkül nőttem fel, lehet hogy azért,mert túlságosan szeretet hiányom van. Úgyhogy jöhetne már végre valaki :D
2011. okt. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!