Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek beindítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek beindítja a fantáziátokat Miley Cyrus?

Figyelt kérdés

Csak mert én lány vagyok, és érdekelne, mert női szemmel szerintem egyáltalán nem szexi :S oké, jó alakja van, de semmi több. csak mert az osztályunkból a fiúk el vannak tőle ájulva, hogy Hannah Montanából milyen szexi csaj lett...


[link]

[link]

[link]


2011. okt. 14. 13:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%
13:46 hát sztem egyáltalán nem nagy az orra. Hanem tök kicsi! -.- Az enyém a nagy!
2011. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2011. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem tetszik a feje, de azért dugnám.
2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
40%
röff
2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%
kalácsképű k.rva. pláne irritál, hogy egyik percben játssza a szüzikét, másik percben meg egy romlott ribanc (már 16 évesen is...) az ilyen érdemelné meg azt, hogy egy nagyf.szú néger jól megpakolja egy sötét sikátorban ha már ennyire riszálja magát. ronda, műanyag. 21 L
2011. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

Nekem abszolút bejön, de mint énekes... Förtelem...

Azon az első videón amit művel... Mintha részeg lenne, nem? Vagy lehet hogy csak full kreténbe nyomja.


21F

2011. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%

Még szép, hogy beindítja. Elképzelem, ahogy az apuka nem ad neki pénzt, és el kell mennie kapálni...


Amúgy egyáltalán nem tetszik, malacfejű(most nem a sertéseket szeretném sértegetni, azokkal semmi bajom nincs), grimaszoló p.icsa, kinézetre egyértelműen a rondábban között van.


Amikor megláttam ezt a képet: [link] , majd' fölpattantam a székből, olyan csúnya...

2011. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%
Hát mint csaj nekem bejöm, de persze találni az utcán szebbeket, amit meg egy válaszoló leírt, hogy játssza a szüzikét az sose játszotta meg, mindig is egy beképzelt k*rva volt, a többit a média állítja be, egy másik válaszoló kétlem, hogy a fater nem ad pénzt, 1000 milliárdos vagyona van amit ő kezel 18 éves kora óta
2011. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
37%

Full kretén :D


Igen ez a baj, ne toljon már full kretént!

Az első videón is milyen már? Mintha totál be lenne drogozva, vonaglik és még idétlenül is csinálja. Hangja semmi, és látszik, hogy nagy az arca, azt hiszi ért valamihez pedig nem igazán... Smink nélkül. átlagos ruhába tuti nem mutatna sehogy.


De ettől még úgy meg dugnám, hogy berepedne a színpad :D Ha ezt akarod, kövesd a példáját! Amúgy meg növessz agysejteket, vagy legalább a meglévőket tartsd meg, és nem hidd azt, hogy az ilyeneket tartjuk is valamire. Mert nem. Fantáziát beindít persze... ott kicsit lejjebb :D


17/f

2011. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 mus musculus ***** válasza:
38%

A teste jó, persze, de a feje valami eszméletlenül ocsmány szerintem. Mintha kereszteznénk egy disznót és egy macskát. A stílusáról nem is beszélve, régen egy helyes kiscsaj volt, de mára egy ordas ribancot generált magából. Oké, hogy fantáziaindító, de egy-két patronnál szerintem senkinek sem érne többet.

(Csaj voltam.)

2011. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!