Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan hülye az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hülye az ember hogy még így 5 hónap szakítás után is tiszta szívből szereti azt aki megalázta, semmibe sem vette és saját magát sokkal jobban szerette?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt már én is meg akartam kérdezni.. volt egy csaj akit szerettem de őt saját magán kivül nem érdekelte soha semmi.. sajnos vannak ilyen érzéketlen emberek! F25
2010. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

mert szerelmes... :(:) de igazából kívülről nézve szánalmas

esetleg ha nem is szerelmes igen erősen vonzódhat, ezek csak tippek :)

kke

2010. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem a pasim volt ilyen...pedig szerintem másokat szeretni a világon a legszebb érzés.
2010. máj. 11. 17:39
 4/23 anonim ***** válasza:
:(
2010. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
utálom ezt az érzést nem akarom többé szeretni!
2010. máj. 11. 17:51
 6/23 anonim ***** válasza:

"A szív szeret az ész tudja nem lehet. Így ketten örök ellenfelek. Az ész már lemond a szív még remél ám hiába az okos ész, az érző szív ezerszer többet ér!"

Nem tudom már honnan az idézet, de én is ebben szenvedek.

Viszont az utolsó szavakban nem vagyok teljesen biztos. Az ész sok esetben többet ér. Igaz ilyen esetben nagyobb a szenvedés.

2010. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. 6 hónapig szenvedtem egy olyan pasi miatt,aki a barátnőmmel csalt meg.. kegyetlen érzés volt. De jött egy új szerelem az életemben,és minden megváltozott. Bár nem mondom,ha meglátom ezt a pasit,összeszorul a gyomrom még mindig.. 18/L
2010. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Miért érzem úgy hogy nem fogok tudni többé szeretni.......
2010. máj. 11. 19:05
 9/23 anonim ***** válasza:

totál ugyanez az érzés, szeptemberben 3hétig jártam életem eddigi legnagyobb szerelmével, vannak hibái de még milyenek...és egyszerűen nem érdekel, nem tudok róla lemondani, pedig jó ha kéthavonta összefutunk, és közben a szívem szakad meg mert képtelen vagyok lemondani róla, ott rontottam el, hogy msnen még mindig tartjuk a kapcsolatot, és átvág, nem korrekt velem sokszor :( én akarom a leginkább, hogy ne is emlékezzek rá...azt hiszem mindenki tudja milyen rossz az amikor megtapasztalod számodra a mennyországot, aztán pedig valami kiragad :(

kke

2010. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az első válaszolo vagyok.. nekem is összeszorul a gyomrom ha meglátom ezt a lányt mert még mindig szeretem, pedig utálnom kéne de nem tudom.. lassan 1,5 éve szakitottunk de még nem kezdtem bele uj kapcsolatba, vhogy megutáltam ezt az egész járás dolgot pont miatta.. ő meg tultette magát az egészen 1 hét alatt! Szerintem valakit szeretni tiszta szivből azt jelenti h fontosabb a másik Neked, de sokan csak mindenféle érzelem nélkül járnak a másikkal..
2010. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!