Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetném meg, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kereshetném meg, és hogyan mondhatnám el, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Írtam neki,de nem válaszolt.Mit tegyek?Hogyan keressem fel?Nem járunk egy iskolába.A barátnőm megkérdezte tőle,hogy kedvel-e.Ő azt mondta,ogy lehet,hogy érez valamit.Lehet valami ebből.Tegnap még sírtam is.
2011. okt. 14. 18:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Még mielőt valaki megkérdezné.
2011. okt. 14. 18:40
 2/10 anonim válasza:
100%
először is fogj egy papírt, tollat és kezdd el leírni mindazt az érzelemrengeteget amit iránta érzel, majd ha ezzel megvagy keress egy alkalmas időpontot és állj elé. Mondd a szemébe amit érzel ne hagyd, hogy a hatalmába kerítsen az érzés. Add ki magadból és ne félj!!
2011. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem hónapokkal ezelőt.Nagyon jó érzés volt,amikor leírtam.Csak az a baj,hogy nem mindig van otthon.(csak két hetente.Az a baj,hogy apukája pap.Ausztriában tanul.
2011. okt. 14. 18:57
 4/10 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit kéne tennem?
2011. okt. 14. 18:59
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi ötletetek nincs?
2011. okt. 15. 16:59
 6/10 anonim válasza:
Ha valamilyen formában el tudod neki juttatni azt amit már egyszer leírtál akkor már azzal is előrébb vagy. Nem tudom mennyire vagy türelmes, de ha megkapja mondjuk a levet amit küldesz neki akkor meg kell várni a válaszreakciót és utána kell döntened hogy érdemes teperni vagy nincs rá esély. (ha már egy ici-pici reményt látsz akkor harcolj amíg azt nem érzed hogy elfáradtál!)
2011. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy amit írtam róla azt juttasam el hozzá?Egyszer megpróbáltam elfelejteni, de másnap bejött az iskolába és nem ment.Nagyon szeretném,ha egyszer személyesen beszélgethetnék vele.Én kb.1 másfél éve ézek iránta valamit.
2011. okt. 16. 13:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok.
2011. nov. 2. 08:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy reagált ezekre a dolgokra a fiú? Látsz rá esélyt? Én sem tudok mást tanácsolni: állj elé és mondd el neki minduntalan. Ha felfogja, ha nem, akkor így járt. Veszített egy olyan embert, aki úgy látszik nagyon is tudná szeretni.
2011. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez micsoda marhaság.

A pasik 95%-a megrémül az érzelmektől, pláne ha benne még nem alakult ki kötődés. Szerintem ne add ki magad, csak elriasztod.

2011. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!