Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnám meg neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg neki hogy én már nemakarok semmit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel msnezgetek jó pár hete.(Én kezdeményeztem,én montam meg neki hogy ha akar vegyen fel msnre).

De azóta változott kissé a helyzet és nekem már abszolút nem tetszik,se kívülről se belülről.Nem azt mondom hogy bunkó vagy szemét,mert rendes meg minden....de én már belefáradtam a dologba és abszolút nincs kedvem már vele beszélgetni....Ráadásul tetszik egy srác a suliból,már akkor is tetszett mikor a másik sráccal elkeztem beszélgetni de nemgondoltam volna hogy ennyire belefogok habarodni annak ellenére hogy csak látásból ismerem.Ebből érthetően rá se bírok más fiúra nézni,nemhogy még szépeket irosgatni...és foggalmam sincs hogymondjam meg neki hogy engem Ő már abszolút de nemérdekel....(azt ne mondjátok hogy mondjam meg neki személyesen,mert még sose találkoztunk:D)

16/L


2009. dec. 1. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két megoldás van: 1. leírod neki őszintén, hogy képzeld, találkoztam egy fiúval, aki teljesen megbabonázott így mostanában nem lesz időm/kedvem másokkal beszélgetni, szeretni őrá koncentrálni - ez lenne a felnőttek megoldás.

2. egyszerűen letiltod és kész - ez lenne a gyerekes megoldás.


Nem tudom, mennyire vagy bátor, de szerintem az elsőt válaszd és kész. Bajod nem lehet belőle és így valószínűleg kevésbé fog utálni, mintaha simén csak letiltod.

2009. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit bénán gépelek, bocs :)
2009. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De utálom az ilyen lányokat, mint Te. :D Bocs. :\
2009. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14:32-esnek:


Lehet, hogy kicsit hülye dolog ez, de ha egyszer így érez nem tud mit tenni! Ennyi.. bár szerintem fölülemelkedik az ilyeneken úgyis.. :) nem?


Letiltani hülyeség.. egyszerűen el kell neki mondani, ha megérti ok ha nem akkor meg egy tuskó.


17/L

2009. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15:18 -> Hát rendben-rendben, csak ez olyan rossz.. Elhúzzák a mézesmadzagot az orrod előtt, aztán csak pofára esel.
2009. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szeretnék neked mondani, hogyha te úgy érzed, hogy ez a srác érez valamit irántad, fontosnak tart téged, akkor ne tiltsd le egyszerűen. Velem egyszer csinált ilyet egy fiú, akit nagyon szerettem, ő meg szemét volt és soha nem keresett többé, mikor szóba jött az élő tali (mi akkor már nem is tinik voltunk). Szóval annál jobban semmi sem fáj, mikor valakit ott hagysz anélkül, hogy elmondanád, hogy mi is van. Az a legrosszabb. Légy őszinte vele, meg fog érteni és így nem fog rád haragudni.
2009. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!