Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kereshetném még?

Figyelt kérdés
Az egyetemen láttam egy nagyon szép lányt,szeretnék megismerkedni vele,de nem tudok róla semmit,és nem biztos h látni fogom újra,hisz az előző félévben sem láttam,csak most.Szeretném megkeresni,próbáltam iwiwen,de semmi.Az egyemnek van egy rendszere a Neptun,azon ís próbáltam,de az meg egy sz@r,nincs rajta ilyen lehetőség.Tudtok vmi ötletet h ol tudnám még keresni?...Annyit tok h ugyanannál a tanárnál vizsgáztak előttünk,de a tanártól sztem hiába kérdezném...
2010. jún. 19. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a tanár jófej, elmondja, itt nincs titoktartás :D (asszem)

kérdezd meg tőle, aztán na bumm, ha nem mondja el, majd találsz már megoldást

2010. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a Neptunon (Felvett vizsgák) az aznapi vizsgára jelentkezett hallgatókat, majd írd ki az ismeretlen csaj neveket és jöhet az iwiw keresés menüpont, nagy valószínüséggel rajta lesz a wiwen.
2010. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nektek vizsgára jelentkezők között nem írja ki a neveket? Vagy az sem elég mert túl sokan voltak?
2010. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fke ***** válasza:

gondolom 130, 150 nél csak nem vizsgáztak többen egyszerre

akkor mondjuk MAX 100 lány, abból meglehet keresni szerintem

2010. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj h a "vizsgára jelentkezett hallgatók" csak azok akik akkor vizsgáztak amikor én,ők előttünk vizsgáztak,és a tanár meg nem jó fej,meg sztem nem is emlékszik....
2010. jún. 20. 14:09
 6/12 Fke ***** válasza:

:S de meg lehet nézni a többi időpontot is, nem csak amire jelentkeztél

legalábbis nekünk neptunon így van


20F

2010. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó ,igaz elfelejtettem írni h nem csoporttársam,a neptunon meg csak a saját szakom és évfolyamom vizsgáit tom megnézni csak.Na így már remélem érthető a problémám:D
2010. jún. 20. 19:33
 8/12 Fke ***** válasza:

és másik szakos ismerősöd, aki hagyja, hogy megnézd a adot időpontot a neptunban?


nem is érdemled meg, ha ennyi enegiát nem vagy hajlandó beledobni az egészbe:S sírj csak a lány után, itt mindig jössz azzal, hogy "de nem tudom megnézni, mert..."

mindig továbbviszem a dolgot egy lépéssel te meg csak ujabb kifogást hozol. nehogy már én gondolkodjak helyetted is:S


20F

2010. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tovább viszem a dolgot,hanem az elején elfelejtettem írni azt a lényeges dolgot,h nem csoporttársam,így mindenki tök hülyének néz h nemtom megkeresni a vizsgázók közt,pedig elhihetitek h az lenne az első dolgom,mert pl előző félévben volt 1 másik lány,ö csoporttársam,őt addig kerestem amíg meglett....
2010. jún. 21. 12:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és akadjunk le a neptunról,én más megoldást szerettem volna kérni,de mindenki a neptunnal jön....(mert írtam h nemtok róla semmit,így azt sem h milyen szakos szóval nemtom mely más szakos ismerősőmet kérdezzem....)
2010. jún. 21. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!