Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Mit gondoltok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Mit gondoltok ha a pasi visel dioptriás szemüveget?

Figyelt kérdés

A szemüveg valójában nem is olyan fontos, mert látnék anélkül is(szal nem hordom kintre)... de pl. távoli személyek felismerésére jól jönne, de félek ha felveszem akkor nem lesz az a kisugárzásom, mint szemüveg nélkül :S

És ha mégis bejön a szemüveg akkor kb. milyen legyen a keret?:O

Előre is nagyon szépen köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)


2010. júl. 7. 09:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mekkora dioptria?Mert az nem mindegy...
2010. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

szemüveg nicnsen dipotria nélkül, nem?


sztk szemüveg rulzz:))

2010. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
3/4es, az majdnem olyan mint a sima 0ás..szóval? :S
2010. júl. 7. 09:45
 4/24 A kérdező kommentje:
2.: nem láttál még napszemüveget? )persze az is van dioptriás, ha lenne kedved ebbe is belekötni):/
2010. júl. 7. 09:46
 5/24 anonim ***** válasza:

1 vok.Nem értem mi bajod.

Ilyen hülyeségen tötöd a fejed....istenem.

2010. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*töröd.
2010. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
így van, az a bajod, hogy szemüveges vagy, ennyi
2010. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szertintem azt gondolják, hogy biztosan rosszul lát.
2010. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha egyéni, alter stílusod van, akkor az sztk-s keret tényleg divatos lehet, van egy két ismerősöm, aki ilyet hord, murisan néz ki, de aranyos, és hatalmas arc.

Ha inkább konszolidált vagy, akkor olyan fajta keretet ajánlok, ami téglalap alakú és a szára széles... Az most divatos, meg szerintem jól is néz ki.

Én lány vagyok 5-6-os a dioptriám, szemüvegben ultragáz vagyok, mert ez már hiába a vékonyított lencse, kicsinyíti a szemem (pedig nagyon szép szemem van), szal csak otthon hordom, inkább a lágy kontak lencsét választottam, nagyon jól bírja a szemem, 22 ezer ft 6-9 hónapra, ennyit megér nekem. Amióta kontak lencsét hordok (3 év) nagyot nőtt az önbizalmam is... Szóval, ha nagyon húzodozol a szemüvegtől előbb rendelj próbalencsét, az ingyenes és arra jó, hogy kiderüljön bírja e a szemed. Mert sajna nem mindenki bírja.

2010. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Csak annyi a kérdésem h mit gondolnak arról ha valaki visel szemüveget, szemüveges vagyok, de nem kell hordanom, mert eléggé jól látok anélkül is...mint mondtam 3/4-es..az még nincs 1es se ha jól elgondolkodsz.. és az egyes sem gáz, de nem hiszem el hogy nem lehet egy egyszerű kérdésre válaszolni, mint amit feltettem (csak idiótaságokat)..mindössze arra voltam kíváncsi, hogy mennyit számít az ha hordom...(nem hiszem el, h nincs normális válaszoló..mindenkinek normálisan szoktam válaszolni.)
2010. júl. 7. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!