Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy pasi már fiatalon családközpontú?

Figyelt kérdés

Komolyan veszitek azokat a srácokat, akik már 19-20 évesen is inkább feleségre családra vágynának, és határozott elképzelésük van arról, hogy mit akarnak egy nőtől?

Vagy ez inkább éretlenségre vall? Van erre egyáltalán kereslet? :D


Járok bulizni amúgy, benne vagyok minden jóban. Nem vagyok egy elveszett alak


24f


2011. ápr. 20. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy vallana már éretlenségre, hogy családot, meg úgy egyáltalán, tudod, hogy mit akarsz, ember??? A kereslethez meg ne alkalmazkodj, lesz rá kereslet biztosan. Ne mentegetőzz, hanem vállald fel, amilyen vagy.
2011. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem baj ha ilyen vagy!

De ha nem vagy jó pasi és nem keresel jól sokat nem érsz a nagy családszereteteddel

2011. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mért hiszi mindenki h. a pénz kell ahhoz h. vki barátnőt találjon?Nekem a legtöbb barátom szegény volt.Amúgy ritka az ilyen fiú,de szerintem jó.Nekem pont az volt a bajom h. a legtöbb barátom 30 év alatt nem is akart hallani házasságról vagy gyerekről,de ismerek olyan párokat akik 20 évesen vállaltak gyereket vagy házasodtak össze.26/l
2011. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Nincs baj a külsőmmel és a párkereséssel, csak már unom, hogy a nők belesápadnak a távlati terveimbe :D

2011. ápr. 20. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindig is ilyen fiút kerestem, mert ha beleszeretek valakibe, én is hosszú távra tervezek. Nem tudnék olyan valakivel járni, aki csak azért van velem, hogy legyen valakije, és majd lesz valami. Szerintem aki igazán szerelmes, az alapból hosszú távra tervez. Szerencsére a barátom is ilyen, és mikor összejött velem 18 évesen, már akkor is a közös családunkat tervezgettük... Azóta több, mint 3 év eltelt, szeptemberben költözök hozzá, a szerelmünk ugyanúgy lángol, és bár csak 22 éves lesz, ugyanúgy a közös jövőt tervezzük, mint az elején.

Amúgy van például egy barátnőm, akinek szexkapcsolatnak indult a mostani kapcsolata, de ők is egymásba zúgtak a sráccal, fél éve vannak "rendesen" együtt, de már most a gyerekeik nevéről beszélgetnek :D

Szóval én pont ilyen fiúkat kerestem mindig, és az ilyen fiúkat veszem komolyan. Pont hogy az vall éretlenségre a szememben, ha valaki folyton csak bulizik meg iszik és összevissza mindenféle csajt visz az ágyába.

20/L

2011. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, csak olyan csajt kell találnod aki hasonlóan vélekedik erről (de nem túl valószínű, hogy a discoban meg ilyen helyeken találsz olyat)

nekem három legjobb barátnőm van, és mindegyiknél ha már a házasság vagy néha már a hosszútáv szóbakerült pasival, vagy pasival kapcs akkor ők már pánikoltak, meghogy túl ragaszkodó a pasi, meg úristen

aztán én meg összejöttem párommal, aki elég családcentrikus, és barátnőim elkezdtek cukkolni meg viccelődni a házassággal, gyerekekkel, de igazából nem zavart a dolog

azt mondjuk megjegyeztem nekik, hogy milyen ez már, hogy náluk én meg se említhettem mert ők majd pánikrohamot kaptak, ők meg engem nyugodtan cukkolnak... de csak annyit mondtak, hogy nálam ez valahogy természetes, mivel én mindig is vágytam arra, hogy az első kapcsolatommal éljem le az életem, ezért extrakörültekintő voltam párválasztásban, mivel nagyon komolyan vettem

jah meghogy azértis nem gáz, mivel barátom is családcentrikus, és nem riad meg ilyenektől

szerintem jó ha tudod mit akarsz, én is tudtam, és azt kaptam, a barátom szintén

aki meg nem tudja mit is akar, az hogy kapná azt meg különben?

szal ne add fel, majd lesz megfelelő lány

2011. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok :)
2011. ápr. 20. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó tudni, hogy vannak ilyen fiúk, férfiak. :)


18/L

2011. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök jó, hogy ilyen vagy, de az első évben fel se hozd a lánynak, mert megijedhet :)
2011. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!