Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanátok el a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok el a barátotoknak, hogy valami olyat tettetek, ami nem volt szándékos?

Figyelt kérdés
Tetem egy ilyen dolgot, bízom benne,de mégis félek tőle,hogy ki fog akadni,de úgy érzem joga van tudni róla...
2011. okt. 15. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Megcsaltad nem szándékosan? Jajj te szegény! Mindjárt elkezdelek sajnálni.
2011. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam,hogy megcsaltam...másról van szó...
2011. okt. 15. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval megcsaltad...
2011. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg,annál fontosabb nekem
2011. okt. 15. 15:37
 5/9 mus musculus ***** válasza:
Akkor mi történt? Így lehetetlen nyilatkozni.
2011. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
valami olyant mondtam a háta mögött más embernek,ami nem volt szándékos,a barátom nem tudja hogy azt mondtam,de joga lenne róla tudni...
2011. okt. 15. 17:03
 7/9 mus musculus ***** válasza:
És nagyon kínos ez a valami? Ha nem, én lazán benyögném, de ha igen, valószínűleg mentegetőznék mellé.
2011. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon kínos,nem csak laza ügy
2011. okt. 15. 17:16
 9/9 mus musculus ***** válasza:
Akkor körítsd sokat, ha látja rajtad a bűnbánást, az talán enyhít majd valamicskét a szemében a tetted súlyán.
2011. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!