Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Elmondanátok a barátnőtöknek/barátotoknak vagy nem?

Figyelt kérdés

A legjobb bnőmnek a pasijával nagyon jóban vok. Mivel én hoztam őket össze. Hétfőn suli után felmentem a pasihoz, és mielőtt engem beengedett volna a házba egy csaj ment ki az ajtón. Szerdán a bnőmmel ott folytatta ahol abbahagyta. Ma meg láttam a buszmegállóban egy csajjal smárolni, és mivel egy helyn szállunk le odamentem hoozzá. Megkérdeztem h mi a fenét művel, és azt mondta h a csaj teljesen ráakaszkodott. Megkért h ne szóljak a bnőmnek, de nem tom h mit csináljak, mivel h ha ez velem történt volna meg akk tuti h azt akarnám h szóljanak nekem. segítsetek

csak kérlek normális válaszokat írjatok, és ne olyanokat h ne üssem bele az orrom!!!!!


2011. febr. 25. 21:45
1 2
 1/13 Norb66 ***** válasza:
Elmondanám mint a pinty!
2011. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőd abszolút az a kötelességed, hogy szólj neki erről. helyedben nagy rohamokban szaladnék a barátnőmhöz, hogy megvédjem.: szörnyű egy helyzet de ha már ilyet tett az a mocsadék, akkor jobb ha megtartja a büszkeségét, és ő dobja ki őt!
2011. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a Te helyedben mindenképpen elmondanám, mit láttam. Bár ez attól is függ, melyikükkel vagy jobban jóban. Ha a pasival, értelemszerűen nem szólsz bele, mert ezzel megelőzöl egy konfliktust vele. Viszont ha a lánnyal, akkor mindenképp kéne szólni.
2011. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

csak az a baj h én tényleg mind a kettőjüket nagyon szeretem, és tom (klegalábbis nagyon úgy nézett ki), h imádják egymást

és nem tom eldönteni

2011. febr. 25. 22:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a pasi folyamatosan csalja a lányt, akkor nem biztos, hogy annyira szereti. Sőt biztos vagyok benne, hogy nem. Ha szeretek valakit, értelemszerűen nem csalom meg... Bár lehet, hogy ez csak nekem evidens...
2011. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elmondanám, de biztos nehezemre esne ha a fiút is kedvelem...véleményem szerint finoman kéne talalnod a barátnődnek, hogy azért vegye a lapot de ne fújja fel...tehát ne boruljon ki, hanem üljön le a barátjával és beszéljék meg...
2011. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ne mond el!mond a srácnak hogy vagy ő elmondja vagy te. hanemfogja akkor mond el
2011. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"ne mond el!mond a srácnak hogy vagy ő elmondja vagy te. hanemfogja akkor mond el"


Ezt semmikép ne csináld! Nem tudhatod mire vetemedik h megakadályozzon ebben.

2011. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pasi létemre azt javaslom, hogy mond el! Én pl el is várnám hogy legjobb haverom közölje ha látná barátnőmet valakivel smárolni.
2011. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindkettőjüknek azzal teszel jót, ha elmondod a barátnődnek!

Azért ha nyilvános helyen más lánnyal csókolózik, akkor hidd el, hogy nem akarja annyira nagyon titokban tartani, gondolj bele, hányan láthatták volna, nagy esély a lebukásra...

A barátnődnek azért lesz jó, mert megszabadítod egy olyan embertől, aki kicsit se tiszteli, a barátodnak pedig azért lesz jó, mert nyilván nem akar most elköteleződni, legalább szabadon csajozhat, sztem egyértelműen erre vágyik, még ha magának nem is ismeri be!

2011. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!