Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vannak olyan sracok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vannak olyan sracok akik csak ki akartak hasznalni a csajokat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

és miért vannak olyan csajok akik csak kihasználják a pasikat....a kocsi, pénz miatt vannak vele....

én csaj vagyok és sztem nem minden pasi ilyen...nem szabad általánosítani, vannak ilyenek is akik nem tudnak egy csaj mellett kikötni, de nem mindenki ilyen, de ha megismered akkor úgyis tudod majd hogy milyen, hogy kihasználna vagy sem

2009. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Erre a legjobb válasz és miért vannak olyan lányok akik haggyák magukat kihasználni?Ha nem lennének ilyen lányok akkor nem lennének ilyen pasik se:-)Mindig kettön áll a vásár...és igazam van az elöttem szólónak van ugyan annyi csaj is aki kihasználja a pasikat.
2009. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!