Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy szeretném ah kicsit változatosabban/ szexisebben öltözködne?

Figyelt kérdés
Alakjánál fogva nyugodtan megengedhetné magának, hogy csinosabban öltözködjön, de valahogy olyan egyhangú. Pl jó mellei vannak mégis általában pólót hord.
2011. okt. 15. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Te jó ég... Az elején azt hittem azért akarod szexisebb ruhákba bújtatni, mert büszke vagy rá, hogy milyen jó csaj... De ezek után. Inkább örülhetnél tényleg, hogy nem olyan, mint a többi csaj... Eszem f@szom megáll...
2011. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, az egyik barátnőmnek meg állandóan azt mondogatja a pasija, hogy nem kéne kivágott pólókat felvennie, te meg azt akarod... Hidd el, az lesz a vége, hogy féltékenykedni fogsz ha kitágult szemekkel lesik a pasik, és még össze is vesztek akár. De te tudod!
2011. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Így is megnézik sokan, a kivágott felsőket azért szereti alkalmakra felvenni. Volt hogy a távollétemben meg is szólították már. Ez engem nem zavar, megbízok benne, tudom hogy nem csalna meg, de azért jól esik hogy mások is megnézik.
2011. okt. 15. 19:47
 14/21 anonim ***** válasza:

"Hé teee! Vegyéé má fel valami sz@rt!"


Romantikus nem?

2011. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg az a legkevésbé sértő megoldás hogyha megleped valamilyen alkalomból egy-egy "szexisebb" ruhadarabbal.
2011. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De honnét tudjam meg a méretét?
2011. okt. 15. 20:59
 17/21 anonim ***** válasza:
-.- De gáz vagy. Jobban jár a csajod, ha szakítasz vele.
2011. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Miért vagyok gáz?
2011. okt. 15. 21:53
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg akarod változtatni és mert csak dicsekedni akarsz vele.
2011. okt. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Mond meg neki nyugodtan:,,Bébi szeretném ha kirívó lennél,mert nekem ez jön be,pics@ szoknya csöcsös felső,combfix", például így.

Én mondtam a csajomnak,mert kib@szott jó teste van mondtam neki,hogy kötött pulcsit elfelejteni,mert nem nagymamámra akrsz hasonlítani(nyugodjon békében),hanem szépen miniszoknya(télen valami nagyon feszes nadrág,ami rásimul) neccharisnya,feszes felső,kibontott haj,amikor találkozunk.Mondtam csak így akarlak látni :)

Azóta így csinálja.Mondjuk ő hálistennek kapható az ilyenekre és nem sértődős pics@,hanem tudja,hogy én mindig úgy nézek ki,mint aki most jött a CKM-ből pasi :)

2012. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!