Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy szeretném ah kicsit változatosabban/ szexisebben öltözködne?

Figyelt kérdés
Alakjánál fogva nyugodtan megengedhetné magának, hogy csinosabban öltözködjön, de valahogy olyan egyhangú. Pl jó mellei vannak mégis általában pólót hord.
2011. okt. 15. 18:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem miért le lehurrogni a kérdezőt.. Most ha egyszer szereti a barátnőjét és szeretné ha kicsit szexisebben öltözne mert szerinte nagyon csinos és jó alakja van.. miért ne ? ez csak azt jelzi hogy szeretné megmutatni a világnak milyen jó nője és büszke rá.. ha férfi lennék én is jobban örülnék ha a nőm a pólót csak otthon hordaná. egy nő legyen izgalmas .. és minden nap hódítsa újra és újra meg a kedvesét.. nem azt kéri tőle hogy ku-...vaként viselkedjen.. csak annyit hogy legyen kicsit nőiesebb az öltözködése.. kedves kérdező én is adom az előttem hozzászólók ötletét hogy egyél neki egy szép felsőt .. ruhát.. menj el vele vásárolni és mond meg neki hogy most az ő napja van :) veszel neki valami szépet ...de szeretnéd ha együtt választanátok ki.. majd ha észreveszi mennyire bókolsz neki az új ruhában rá fog érezni hogy igen a pasim szeret de jobb szereti a szexisebb dolgokat.. nem hiszem hogy buta lenne a barátnőd és nem esne le neki mit akarsz.. sok szerencsét.. majd írj hogy alakultak a dolgok :)
2012. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!