Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kerültök engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kerültök engem, miért nem akartok ismerkedni velem? A külsőm a gond, vagy, hogy csendes, kedves fiú vagyok? Úgy érzem utálnak a lányok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

ma 13:09 kedvesem én nem ítéllek el, én is ilyen visszahúzodó típus vagyok. Semmiképp sem akartalak megbántani, csak annyit szerettem volna tanácsolni, ha netán kialakulófélben levő kapcsolatod lenne ne szúrd el azzal a dolgokat, hogy pár nap után kimutatod, hogy neked az illető csaj jelenti a mindent és isteníteni kezded. Az a lényege, hogy normálisan beszélgess el vele, néha bókolj de semmit ne vigyél túlzásba. Nemrég megismerkedtem fb. on egy sráccal, aki nem valami szép, de ez nem érdekel, mert olyan jókat tudok beszélni vele bármilyen témáról és az a legjobb, hogy nem folyton én meg a szerelem a téma. Olyan burkoltan sejteti, hogy tetszem neki, ami számomra nem zavaró, s így sokkal jobb, mint ha folyton azt érezném, hogy valaki már úgymond mindenáron próbálja rámerőltetni magát.

18 L

2011. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:22


értelek én, ezzel tisztában is vagyok


de azért nem ilyen egyszerű a helyzet


fb-n például, aki nekem tetszik mindig olyan lekoptatós, még csak esélyt sem ad a haverkodásra sem

2011. okt. 16. 13:48
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

ma 13:48!


Tuti, hogy valami nincs rendben a külsőddel. Jó külső fél(inkább 3/4) siker a lányoknál... 22F

2011. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
akkor megyek prostihoz, köszönöm, végre ráébresztettetek, hogy én nem kellek egy szép lánynak sem, a rondák meg nem vonzanak
2011. okt. 16. 13:58
 15/24 anonim ***** válasza:
19%
ma 13:22 es vagyok. Hát ha valami nagyon szép csajokkal akarsz keverni te meg nem vagy jóképű, akkor lekoptatnak. Nem tudom, hogy nézel ki, tehát ezt ne vedd úgy, hogy elítéllek. A külső mindig is számít mindenkinek, hiába próbálják tagadni itt sokan, ez ösztönszerűen az emberbe van kódolva, hogy vonzódik a széphez. Ha fb. on ismerkednél is és pl. úgy gondolos, hogy az illető csajnál nincs esélyed, próbálj meg először haverilag közeledni hozzá, mert tudod van úgy, ha a csaj rögtön az elején rájön, hogy te többet akarsz, s ő viszont nem, akkor inkább leráz, mintsem folyton azzal kelljen bajlódnia, hogy megértesse veled, hogy nem akar semmit tőled. Inkább haverilag közeledj, s ha talán többet sikerül beszélgetni meg ilyesmi rájön, hogy nem is vagy te olyan rossz pasi. Persze ehhez jó dumád kell legyen és mindig határozottnak kell tűnj, nem sokaknak jön be egy bizonytalan pasinak az oldalán vesztegetni az időt. Azok a csajok akik még haverilag sem engednek közeledni meg általában parasztok, mert ugyebár te is ember vagy, szóval kaphatnál egy esélyt, s ha még ezt sem adják meg akkor nem érdemelnek meg téged. puszi
2011. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy terhes vagy ezért nem tetszel nekik
2011. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%

Menj is prostihoz hülyegyerek. lehet érzik a lányok hogy csak lefektetni akarod őket. Ezért.


A ribancpasikat senki sem szereti!

2011. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy csak lefektetni akarom őket?


de ha már úgysem szeret senki, legalább azért nem kell görcsölnöm többet, hogy szűz vagyok


mert bizony nekem nem hullanak a lányok az ölembe, mint sok jóképű, magas, gazdag pasinak

2011. okt. 16. 17:55
 19/24 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben, és hidd el, hogy baromi kegyetlenül a képedbe mondom, ha ronda vagy, de emellett építő jellegű kritikával is szolgálhatok... amire igény van.
2011. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

2 fajta lány létezik.

1. Aki a külsődre megy.

2. Aki a belső tulajdonságaidra.

Hogyha olyan lánynál próbálkoztál aki a külsődet nézi, ne foglalkozz vele, te jobb lányt érdemelsz.

Ha pedig olyannál próbálkoztál akit annyira nem érdekel a külső, csak a belső, én a helyedben elgondolkodnék.

De ne aggódj, egyszer úgyis jön egy lány, aki szeretni fog olyannak amilyen vagy :)

2015. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!