Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha látjátok az utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha látjátok az utcán, mondjuk este, hogy egy lányt bántanak/zaklatnak, odamentek segíteni? Mit tennétek? Akkor is ha ismeretlen a lány vagy csak ismerőssel?

Figyelt kérdés
Leginkább 14-25 évesek válaszát várom..^^
2010. jún. 16. 09:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
attól függ, ha krvásan van öltözködve nem hinném.
2010. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
hát előszir s szétvállasztanám a feleket, meghallgatnám mindenki meséjét, és azután ütlegelném a bántalmazó felet.
2010. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Az attól függ.

Őszinte leszek:

-Ha kisebbségit vagy részeg nőt bántalmaznának, akkor nem tennék semmit.

-Ha a bántalmazó olyan lenne, aki ellen nincs esélyem, akkor sem tennék semmit.(Inkább legyek gyáva élő, mint hősi halott.)

-Ha többen lennének, akkor is kocc.

-Ha olyan lenne akinél lenne esélyem, akkor is meggondolnám, mert lehet hogy beleavatkozok, és a végén a csaj is ellenem fordul.

-Ha az ismerősömet egy ismeretlen bántaná, akinél lenne esélyem, akkor beavatkoznék.

-Ha az ismerősömet olyan bántaná, akinél nincs esélyem, akkor hívnék segítséget

2010. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
egyszer 16 évesen elzavartam egy részeg csávót aki terrorizált egy 25 év körüli nőt.mondjuk csöves egy forma volt.
2010. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%

9:15: korrekt válasz volt!

ne sétálgassanak egyedül az utcán este.

2010. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nagyon sokan vannak, nagyon idősek, akkor valószínűleg inkább a rendőrséget hívnám. ÉS akármilyen kisebbség vagy részeg... -.- Mert ők is csak emberek. és nem ők választották hogy annak születnek, aminek... szóval én bármikor segítenék. De mondom, ha csak egy-két ember van, akik úgy 15-17 éves kor közt vannak, persze, hogy odamennék. De ha többen, és idősebbek, akkor rendőrség, mert egyedül úgysem tudnék mit tenni.
2010. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
helyzet függvénye,ha letudnám ütni a fószert akkor igen,amúgy csak szúrós szemmel néznék rá,meg csóválnám a fejem.
2010. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

9:15-ös válasz korrekt és én is azt tenném. Az egyik pontjánál van csak ellenvetésem, mégpedig a gyáva élő. NEm vagyok egy hős típus, de ha van rá lehetőségem akkor inkább leszek hősi halott, mint gyáva nyúl. Nálunk a gyávaság szégyen. És nem a baráti köröm miatt szégyen, hanem azért, mert olyan családban nevelkedtem ahol a gyávaságot nem nézik jó szemmel.


18/F

2010. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

az hülye aki verekedne egy idegen lányért, mert

1, nem akarok kórházban kikötni (ha rosszul mértem fel a srácot és ő pofoz le)

2, nem szeretnék börtönbe vonulni, mert esetleg 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztam (elég KEVÉS lányba lenne annyi tartás hogy "hálából" eljönne a tárgyalásra tisztázni engem hogy csak őt akartam megvédeni)

2010. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

elsődlegesen rendőrt hívnék, ha van reális esély közbeavatkozni, közbeavatkoznék. mindegy h idegen vagy ismerős..

20/F

2010. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!