Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha bátyám belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha bátyám beleszeret az egyik legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Nyilván elsőre irtó bután hangzik a kérdés... Örülnöm kéne... De a dolog bonyolultabb. A bátyám 3 hónapja jár a legjobbammal és az egész egyik napról a másikra történt. Előtte tök jókat beszélgettem mindkettőjükkel, ők voltak akikben legjobban megbíztam. De amíg nem kezdtek el járni a legjobb barim mindig hozzám jött fel beszélgettünk filmet néztünk stb... Addig ők nem is igazán jöttek ki jól. Aztán egyik nap bejelentették, hogy járnak. Marhára örültem. Hagytam őket mindig hadd legyenek együtt. De ez a harmadik hogy szinte egyik se szól hozzám, ha meg igen akkor csak a másikról beszél. Most már odajutott a dolog, hogy esténként nem mehetek wc-re, mert oda csak a nappalin keresztül jutok, ott meg ők tanyáznak. És lehet, hogy ez önzőn hangzik, de szerintem elvesztettem a bátyám és a legjobb barátom... Mit tegyek?
2010. jan. 14. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, viseld el. Szerelmesek.
2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
észrevettem és tudom... de akkor is. csak a dolog bonyolult... így egyszerűnek hangozhat, de akkoris... mindegy...
2010. jan. 14. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
kommunikálj..., mondd el nekik hogy mi a a bajod
2010. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig jól megvoltatok mind 2 féllel, akkor ülj le mindkettővel, és mondd el nekik mi bánt. Szerintem ez abszolút megoldható probléma, és az sem kizárt, hogy csak az első hónapokban ilyenek, és a probléma megszűnne magától.

Egyébként én bátyám legjobb barátjával jöttem össze, 2.5 évig voltunk együtt. Elsőnek bátyám lesokkolt, aztán elfogadta. Első 1-2 hónapban mi is egymás seggében voltunk,kivontuk magunkat a 'társadalomból':D aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba. Sőt, mi nagyon gyakran voltunk 1 társaságban.. teljesen tartható a dolog :)

2010. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!