Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi? Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Egy munkakörben dolgozunk, de nem találkozunk napi szinten, olyan kéthetente.


Állandóan felhív valami miatt. Néha semmisségek miatt, hogy de hamar eljöttem stb.


Az elmúlt hónapokban egyre többet beszéltünk, sőt találkoztunk munkán kívül is, mert segítséget kért ebben-abban.


Mi lehet ennek az oka? Miért keresi a társaságomat, vagy én érzem rosszúl?


2011. okt. 17. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először is férfi vagy, vagy nő?

Habár igazából mindegy mert így is úgy is az a válasz, hogy: igen tetszel neki

2011. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni. Mit nem értesz ezen? Tök egyértelmű. Mondd meg neki, ha te nem így gondolod. (minél előbb)
2011. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, ő férfi.


De soha nem tett még csak félreérthető célzást sem, de hónapok óta csinálja ezt.

2011. okt. 17. 08:14
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni. A pillantásaiból néha azt érzem talán közeledni akar, na de ennyit várna vele????


Pont a nemtevés miatt meg kétlem.

2011. okt. 17. 08:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha le akarna fektetni, azt tudtomra adná, nem várna vele 8 hónapot.
2011. okt. 17. 08:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismerek sok félénk srácot. Ennél tovább nem fog merni menni. Mondjuk ha egy helyen dolgoztok jegeld a dolgot. Abból semmi jó nem sül ki!
2011. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy cégnél, de konkrétan együtt.
2011. okt. 17. 09:38
 8/13 A kérdező kommentje:
NEM konkrétan együtt
2011. okt. 17. 09:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele nyíltan vagy alakítsd úgy a dolgot, hogy meghívjon egy kávéra. Menjetek el közös programra.(randi)

Ott majd kiderül. Azért ha igazam van nem biztos, hogy neked fog esni. Szóval lehet neked kell kezdeményezned. Nem a XVII. században élünk. Amennyiben tetszik ess neki :)

2011. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pár napja volt rá alkalmunk, ugyanis eljött hozzám. Pontosabban felvett a lakásomtól nem messze. Kettesben voltunk, bármit tehetett volna, de nem tett.


Én még arra is gondoltam, lehet van valakije?

2011. okt. 17. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!