Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi? Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Egy munkakörben dolgozunk, de nem találkozunk napi szinten, olyan kéthetente.


Állandóan felhív valami miatt. Néha semmisségek miatt, hogy de hamar eljöttem stb.


Az elmúlt hónapokban egyre többet beszéltünk, sőt találkoztunk munkán kívül is, mert segítséget kért ebben-abban.


Mi lehet ennek az oka? Miért keresi a társaságomat, vagy én érzem rosszúl?


2011. okt. 17. 07:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg van-e valakije. Így a NET előtt ülve kicsit nehéz megmondani. Sokkal egyszerűbb lenne minden a világon, ha a nők nem ábrándoznának, hanem nyiltan elmondanák mit akarnak.


Menj oda hozzá

Kérdezd meg van-e valakije

Nincs akkor mond meg neki, hogy menjetek el moziba


Ha ettől sem esik le neki mit akarsz akkor erőszakold meg ha ennyire tetszik.

2011. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze, csak az a baj, hogy én vagyok a hibás. Már úgy értem nem vagyok az a típus, aki lerohan egy férfit. Konzervatív vagyok ilyen szempontból. Várom, hogy kezdeményezzen már..
2011. okt. 18. 15:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Küldd el a pasi számát. Küldök neki egy SMS-t hogy essen már végre neked.

:)

2011. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!