Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 187 cm magas fiúhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 187 cm magas fiúhoz hogymegy egy 160 cm magas lány?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy illene-e hozzám, és csak ez az egy dolog ami miatt nem vagyok biztos a adologban... Valaki van így mint én? :D
2011. okt. 17. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ez nem baj, mi is ilyen magasak vagyunk csak 20 évesek, nem szenvedjük hátrányát
2011. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Akkor még lehet, hogy fog nőni a csaj. ;)

Mondjuk lehet, hogy a srác is... :D

2011. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom volt egy osztálytársam még általánosból és 190 fölötti volt és a bolond összejött egy 150-valahány centis csajjal hát nem kell mondanom hogy irtó hülyén néztek ki de te kissebb vagy 190-nél úgyhogy nem annyira gáz
2013. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.A szerelem nem magasság kérdése.Én is alacsony vagyok mégsem volt még 180 cm-nél alacsonyabb pasim.
2013. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elég hülyén néz ki az ilyen pár. A fiúnak pedig 15 centinél nagyobb különbség kellemetlen is tud lenni.
2013. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 180 vagyok, de egy ekkora lány esélytelen lenne nálam. Mintha egy csivava akarna egy bernáthegyivel járni. Talán hülye hasonlat, de akkor is esetlenül néz ki egy magas pasi egy alacsony növésű lány mellett. De nem baj, így legalább a nálad alacsonyabb pasiknak nagyobb esélyük lesz magasabb lányok megszerzésére.
2014. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!